У неділю Вінниця біжить напівмарафон

14 Жовтня, 2021, 9:28

Цієї неділі, 17 жовтня, у нашому місті пройде масовий забіг “Нова пошта напівмарафон Вінниця”, який стане 63 з усіх стартів ініціативи NewRun. Він матиме такі дистанції – 21 км, 10 км, 5 км, 1 км, а також командний забіг на 5 км і дитячі дистанції – 500 м і 100 м. Старти відбуватимуться на площі Костянтина Могилка.

Напередодні, 16 жовтня, тут буде проводитись видача стартових пакетів учасникам. Участь у заході зможуть взяти лише ті, хто зареєструється. Подія проходитиме із суворим дотриманням карантинних вимог. За цим слідкуватимуть організатори та волонтери. На час проведення напівмарафону тимчасово буде перекрито рух транспорту на чотирьох вулицях, повідомляє сайт Вінницької міської ради.

Вихідними Вінниця біжить

В цьому році такі масштабні події від ініціативи NewRun уже відбулись в 11 містах України. Перед Вінницею напівмарафон приймала столиця. Співорганізаторами цих напівмарафонів виступає «Нова пошта». Його проведення у Вінниці підтримали міська рада та міський голова Сергій Моргунов. Адже такі масштабні спортивні заходи популяризують розвиток фізичної культури та спорту у громадах та спонукають до здорового способу життя.

Участь у забігах на 1 км та у дитячих дистанціях 500 м і 100 м — безкоштовна. Також організатори повідомляють, що безкоштовна участь передбачена для учасників вікової категорії 60+, людей з особливими потребами та ветеранів АТО

В день проведення забігів учасники змагатимуться не тільки в абсолюті, а й у вікових категоріях. Переможців нагородять цінними призами від партнерів та грошовими сертифікатами. Загальний призовий фонд – 50 тисяч гривень. А всі учасники-діти на фініші отримають пам’ятну медаль та подарунки від партнерів та спонсорів заходу. Відкриття вінницького напівмарафону 17 жовтня заплановано о 8:30. Cтарт відбудеться о 9:00. З деталями та регламентом заходу можна ознайомитись на сайті newrun.com.ua.

Читайте також: