Думки про #

Україна – СРСР: догнати і перегнати?

15 Червня, 2021, 17:22 257

Євро 2020, за яким спостерігаємо сьогодні – став 16-им за рахунком футбольним форумом Старого Світу. У його фінальних частинах, включно із цьогорічною, участь взяли 37 національних збірних держав. Тридцять сьомою стала та сама Північна Македонія.

Україна – СРСР: догнати і перегнати!

Деяких із країн в наші дні вже не існує, але свого часу саме вони задавали тон у футбольному житті континенту – СРСР, Югославія, Чехословаччина та Сербія і Чорногорія. За винятком останньої – кожна з них ставала чемпіоном або ж віце-чемпіоном Європи. Також, саме збірна Союзу, незважаючи на те, що як команди, так і держави немає вже більшу частину історії існування “Євро”, досі залишається у чільному квартеті за кількістю досягнень у фінальних частинах континентальних чемпіонатів. Німеччина, Іспанія та Франція випередили СРСР вже після 1991 року.

Україна – СРСР: догнати і перегнати!

На жаль, збірна команда України поки що не може похвалитися здобутками на Євро, але участь у ньому бере лише в третє в своїй історії. Ми ж віримо, що всі перемоги у нашої дружини іще попереду.  Рейтинг ж найкращих збірних Європи нині складають 19 команд. Саме стільки команд у фінальних турнірах доходили до однієї другої.

Україна – СРСР: догнати і перегнати!

Читайте також: