,

Як козаки в хокей грали! Збірна України фінішувала у призовій трійці в рамках кваліфікації на Зимові Олімпійські ігри – 2022.

15 Лютого, 2020, 11:34

У столиці Казахстану завершився турнір у рамках відбору на Пекінську Олімпіаду. Єдину путівку до завершального етапу кваліфікації несподівано вибороли наші добрі сусіди – польські хокеїсти, у вирішальному двобої сенсаційно перегравши господарів змагань із рахунком 3:2.
Та увага мільйонів прихильників спорту для справжніх чоловіків на теренах України була прикута до виступу головної хокейної дружини країни. І наші хлопці у черговий раз продемонстрували свій значний потенціал вже у дебютному поєдинку проти головних фаворитів відбору – казахстанських майстрів каучукового диску. Звичайно, не обійшлося без «стартового мандражу», що призвело до зовсім необов’язкових чотирьох пропущених шайб у перші 12 хвилин матчу, але після цього українські спортсмени змогли сконцентруватися та протягом часу, що залишався до кінця гри, дозволили маститому суперникові вразити власні ворота лише стільки ж разів, скільки й на початку. До того ж, ще у першому періоді червоне світло спалахнуло й за спиною голкіпера збірної Казахстану. На жаль, через невдалу реалізацію розвинути успіх у цьому матчі не вдалося (1:8).

Проте, феєричним для наших хокеїстів виявився початок матчу із майбутніми переможцями турніру – грізною польською Кадрою. Вже на 16-й хвилині захиснику «Білого Барсу» Павлу Тарану вдалося підтвердити власне прізвище та подарувати національній команді лідерство у грі. І хоча переможний рахунок на табло тримався лише чотири хвилини, не можна не відмітити справжній бойовий настрій, з яким хлопці стримували атаки майстерного суперника. Більшої упевненості набув і воротар української збірної. У підсумку вдалося досягти гідного результату – 1:6. Вже за результатами цієї гри прогрес був помітний неозброєним оком.

І, як вишенька на торті – остання гра турніру проти «міцного горішка» – команди Нідерландів, яка безумовно буде вписана золотими літерами у вітчизняну хокейну історію. Усі надії нідерландців на позитивний підсумок матчу розбилися о міцну скалу на «останньому рубежі» – 19-річного голкіпера Артура Оганджаняна, який відбив аналогічну свому віку кількість кидків по власних воротах. Звичайно, польові гравці не мали жодного морального права підвести свого воротаря та підсумкова «суха» перемога з рахунком 3:0 стала логічним завершенням чергового вдалого виступу національної дружини, адже здобути «бронзу» в компанії таких хокейних корифеїв – дорого коштує.

Отже, вітаємо збірну та бажаємо успішно скласти наступний непростий іспит – вже наприкінці квітня українцям прийдеться схрестити ключки із важкими супротивниками в рамках престижного дивізіону 1B світової хокейної першості, серед яких – вказані вище польські спортсмени та завжди непоступлива Японія. Тримаймо кулаки за наших!

Від редакції: На тлі успіху української дружини неможливо не висвітлити новину, що прийшла зі Швеції, а саме про черговий ганебний виступ збірної «північного сусіда» на етапі Єврохокейтуру, яка на цей раз програла усі три матчі. Недарма, на думку багатьох провідних хокейних експертів наступного сезону ці достатньо рейтингові змагання вже можуть відбутися за участі тільки трьох команд.

Читайте також: