Артур Загрулько: «Капелюхами суперників точно не будемо закидувати»

20 Квітня, 2023, 14:34

Нападник та граючий президент вінницької Ниви Артур Загрулько став героєм 12-го туру Другої ліги. Його команда обіграла Реал Фарму (3:2), а форвард у цій грі відзначився хет-триком.

– Артуре, наскільки важливим для вас є визнання найкращого гравця туру?

– Для мене головне, щоб наш клуб завжди був на перших ролях і радував всіх своїми перемогами. Безумовно, мені приємно, але це не головне.

– Два тури поспіль футболістів Ниви визнають найкращими гравцями. Це свідчить про те, що команда зараз на ходу?

– Це означає, що Нива рухається в правильному напрямку. Команда прогресує і це не може не радувати. Проте, ще є до цього прагнути. Важливо, коли Нива на слуху у всіх вболівальників та експертів.

– Минулого тижня Нива на останніх хвилинах втратила перемогу. Можна сказати, що така нічия ще більше розізлила вас і мотивувала?

– Ми ставимо собі за мету перемагати у кожному матчі. Не можу сказати, що результат проти Чайки негативний, адже могли навіть програти. Ми змирилися з цією нічиєю, зробили правильні висновки і виграли наступну гру. Вважаю, що такі ігри йдуть навіть на користь, адже вони змушують тримати гравців в тонусі і бути голодними до перемог.

– Які зміни побачили у грі Реал Фарми з приходом нового тренера?

– У кожного тренера свої тактичні напрацювання. Не маю права оцінювати роботу інших спеціалістів. Це компетенція їхніх керівників. У Реал Фарми молода та перспективна команда, в якої ще все попереду.

– Ваша команда вже з перших хвилин почала тиснути на захист суперників, але тривалий час не могли забити. Не вистачало холоднокровності у завершальній стадії атаки?

– У нас були моменти, але їх варто реалізовувати. Над реалізацією ще нам треба попрацювати. Відчували, що рано чи пізно зможемо забити. Ця впевненість нас мотивувала.

– На 38-й хвилині ви реалізував вихід один на один і відкрили рахунок. Можете пригадати цей епізод?

– Це наша награна комбінація, коли два опорні хавбеки грають головою (сміється). До того ж, у тому епізоді помилився захисник. Головне, що мені вдалося реалізувати вихід один на один.

– На чому акцентував увагу тренер у перерві?

– Важливо було не розслаблятися, а навпаки грати більш інтенсивно в атаці. М’яч мав рухатися швидко, щоб суперник не встигав за нашими переміщеннями.

Артур Загрулько: «Капелюхами суперників точно не будемо закидувати»

– На початку другого тайму після довгої передачі Борячука ви збільшили перевагу своєї команди. Награєте такі комбінації на тренуваннях?

– Борячук знає, що він має постійно віддавати вперед, а там вже нападники розберуться. Можна сказати, що він віддає передачі з закритими очима (посміхається). Чудово, що у нашій команді є такі індивідуально сильні футболісти. У нього брат нападник, тому мали змогу тренуватися разом.

– Вже на 65-й хвилині ви відзначилися третім голом і наздогнали Сомова у гонці бомбардирів. Статус найкращого бомбардира ліги для вас важливий? Слідкуєте за перегонами?

– Я за цим не слідкую, але впевнений, що зможу дати гідну конкуренцію Сомову. Я ще залишаюся в грі.

– Після цього ваша команда знову заспокоїлася і пропустила два м’ячі. Напевно, така тенденція не може не хвилювати?

– Безумовно, це не може нас не хвилювати, адже мали перемагати без зайвих нервів. Вже другу гру поспіль самі собі привозимо голи. Вважаю, що проблема в психології і над цим треба працювати. Думаю, що в наступних матчах все буде добре.

– Які емоції вас переповнювали після фінального свистка? Загалом, задоволені грою команди?

– Все було добре до першого пропущеного м’яча, а далі знову почалися помилки, хвилювалися. Ще є над чим працювати, але також варто відзначити багато позитивних моментів. Хочу також відзначити якість газону стадіона «Іван». Варто віддати належне президенту клубу Лиховидову. Такого газону немає в клубів Першої і Другої ліг.

– У наступному турі зіграєте проти Васта. Які очікування від матчу проти непоступливого суперника?

– Ми налаштовуємося на перемогу і не зважаємо на місце суперника у таблиці. Капелюхами суперників точно не будемо закидувати. Нам буде непросто, але у власні сили віримо. Васт – амбітний дебютант, який здатний нав’язати свою гру.

– Вас вважають найбільш статусним нападником Другої ліги. Таке визнання приємне для вас?

– Безумно, така відзнака є важливою для мене. Значить не просто так почав займатися футболом. Намагаюся прогресувати від матчу до матчу. Хочу подякувати ЗСУ за можливість грати та розвиватися.

Артур Загрулько: «Капелюхами суперників точно не будемо закидувати»

Джерело: сайт ПФЛ України

Читайте також: