Ігор Маляренко: «Завдання, які ставив перед собою навесні, я виконав»

14 Червня, 2021, 20:30

Ігоре, маємо чудове закінчення футбольного сезону – перемога в останньому матчі. Які емоції тебе наповнювали після фінального свистка арбітра?

-Дякую, емоції лише позитивні. Радий, що закінчили на мажорній ноті і виконали завдання, яке перед собою поставили.

Матч з львівськими “Карпатами”видався непростим, як того очікувала більшість вболівальників. В який момент ви зрозуміли, що вийде здобути переможний результат?

-Кожна гра є непростою, а матч з «Карпатами» був особливо важким. Він був останнім, також грали “із дороги”… Але, коли вийшли на розминку, внутрішнє чуття мене запевнило, що ми господарів обіграємо.

Підсумкова 6-а позиція – максимум, який можна було “витиснути” з тепер вже минулого сезону. Задоволений результатом чи хочеться поставити три крапки і почати штурмувати наступний сезон?

-«Нива» чудово провела другу частину чемпіонату України, результатом задоволені. Радість переповнює тому, що змогли змінити ситуацію в турнірній таблиці і подарувати вболівальникам довгоочікувані позитивні емоції. Але сезон 2020/2021 років – вже історія. Тому я б поставив три крапки, щоб результати покращилися в наступному сезоні.

абитий тобою м’яч на стадіоні “Україна” вписує прізвище “Маляренко” в символічний клуб Валентина Трояновського (20+ м’ячів без врахування голів в розіграші Кубку України), з чим я тебе і вітаю. Не забагато досягнень для гравця, який нещодавно повернувся до рідного міста?

-Мені дуже приємно, що вийшло забити, ще й на такому стадіоні з великою історією. Завдання, які ставив перед собою навесні, я виконав. Повернувся закінчити незакінчені справи (посміхається – авт.).

оротьба за звання кращого колективу в нижній частині таблиці точилась до останнього туру. Як психологічно вплинула перемога буковинців на настрій команди перед останнім матчем сезону?

-Нам результат буковинців був нецікавим. Все залежало тільки від гри «Ниви».

Відразу на наступний день команду чекала товариська гра проти вболівальників. Зуміли впоратись із цим навантаженням?

-Яке навантаження, про що ти? Купа позитивних емоцій в дружній атмосфері. Хороша зустріч, яка цементує зв’язок команди та фанів.

Вже розпланував свою літню відпустку?

-Планував одне, але погода каже: “Не забувайте і про мене”… Як йшлося в одному відомому фільмі: “По ходу п’єси розберемось”.

якую тобі за інтерв’ю та бажаю запасатись силами перед випробуваннями в новому сезонні.

Спілкувався Андрій Пацановський

Читайте також: