Максим Власюк: «Хочеш перемогти весь світ, переможи себе самого!»

28 Березня, 2022, 14:34

На спортивному небосхилі Вінницького краю щороку запалюються нові зірочки. Багатьом з них вдається стати зіркою національного спорту, а декому — заявити про себе на всю Європу та світ. Цього разу Вінничина відкрила нове ім’я в європейському боксі… Мова про Максима Власюка, який нещодавно здобув срібні медалі на чемпіонаті Європи до 22-х років.

— Чому бокс та із чого все починалося?

— У дитинстві я був дуже активний та мав проблеми з дисципліною. Щоб вирішити ці проблеми, батьки відвели мене на бокс — і не помилилися у своєму виборі. Тренер дуже швидко налагодив мою дисципліну. Причім, він зробив це так уміло, що я полюбив бокс усім серцем.

— Що вас мотивує кожного дня виходити на тренування?

— Я мрію поїхати на Олімпійські ігри-2024 і завоювати для України олімпійську медаль — це мотивує мене працювати до сьомого поту та удосконалювати свої навички.

— Ваше життєве кредо…

— Хочеш перемогти весь світ, переможи себе самого!

Максим Власюк: «Хочеш перемогти весь світ, переможи себе самого!»

Максим Власюк (зліва) разом із земляками: тренером збірної Сергієм Глущенком та боксером Ігорем Ковтуном

— Чи є місце страху в боксі?

— На мою думку, у боксі немає місця страху. Бокс — не той вид спорту, де можна «давати задню». Якщо ти вийшов на ринг, ти мусиш йти до кінця. Так, від поразок ніхто не застрахований, але поразки роблять нас сильнішими.

— Яким був ваш найважчий бій і чому?

— Не хочу бути банальним і не оригінальним, але кожен бій по-своєму важкий і цікавий. Безперечно, найскладнішими були двобої за медалі на міжнародному рівні. Це той рівень змагань, коли ти працюєш в ім’я Батьківщини, і в цих змаганнях не маєш права на помилку.

— Ваша найважливіша поки що перемога – це…

— Я пишаюсь срібними медалями чемпіонату Європи серед спортсменів до 22 років, що пройшов у Хорватії. Також пишаюсь «золотом» чемпіонату України серед чоловіків до 22 років.

— Яку мету переслідуєте в боксі?

— Я мрію лише про одне, щоб у нашій країні настав мир, щоб рідні та близькі люди були живі та здорові.

Джерело: Федерація боксу України

 

 

 

Читайте також: