Олександр Суворов: «Прагнемо увійти до п’ятірки кращих»

28 Жовтня, 2021, 14:56

Вінницька жіноча волейбольна команда в цьому сезоні повернулася до Суперліги чемпіонату України, де вже здобула кілька важливих перемог. Також вона змінила
назву на «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ»; це пов’язано із новими спонсорами і партнерами клубу. Президентом клубу став Олександр Суворов, який водночас є
генеральним директором вінницької компанії «Поділляагрозахист». Він розповів «Вінницькій Арені» щодо планів і задач на сезон.

-Олександре Володимировичу, Ви невипадково вирішили підтримувати саме волейбольний клуб майстрів?

-Вірно. Я дуже люблю волейбол. Граю у нього із дитинства. А також із великою шаною ставлюся до тих людей, які люблять і підтримують спорт в цілому та, зокрема, волейбол.

-Відомо, що команда Вашої компанії «Поділляагрозахист» постійно та успішно виступає у ветеранських змаганнях з волейболу …

-Так, але ми зростаємо і тому вирішили перейти на новий рівень щодо підтримки спорту. Ухвалили рішення підтримати вінницьку молодь. Зокрема, жіночу команду Суперліги. Прагнемо вкласти у неї любов, душу і серце!

-Яка мета команди «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» на цей сезон? Чого вона може досягти?

– Прагнемо в цьому сезоні увійти до першої п’ятірки кращих команд елітного дивізіону, закріпитися в Суперлізі чемпіонату України. А далі вже будемо бачити.

Олександр Суворов: «Прагнемо увійти до п’ятірки кращих»

-Якими наразі є проблеми у клубі?

– Головна проблема: ми не маємо зали, де можна приймати хоча б матчі волейбольної Суперліги. Жоден спортивний майданчик у Вінниці не атестований для проведення матчів елітного дивізіону. Для нас зробили виключення, хоча майданчик медуніверситету також не відповідає нормам і вимогам організаторів
чемпіонату України.

-Що із цим збираєтеся робити?

-Звертатимемося до місцевої влади із проханням побудувати сучасний спортивний комплекс для ігрових видів спорту (волейболу, баскетболу і футболу). Такі спорткомплекси мають «Хімік» (Южне), «Дніпро» та інші провідні волейбольні команди Суперліги.

-Незабаром завершать реконструкцію спорткомплексу «Вінниця» (колишній СКА). Там можна буде проводити волейбольні матчі?

-На жаль, ні. Він не відповідає нормам. Зокрема, у СК «Вінниця» дуже низька стеля. Тому моя задача, як президента клубу: об’єднати активних вболівальників волейболу та керівників вінницьких команд Суперліги (чоловічої і жіночої) навколо спільної мети Будемо просити сприяння місцевої влади щодо побудови нового гарного спорткомплексу, аби наші найкращі волейболісти і волейболістки могли реалізувати себе на всі сто.

Читайте також: