Вихованець «Ниви» Владислав Кравець обирав між «Шахтарем» і «Динамо»

24 Листопада, 2021, 18:18

– Владиславе, у скільки років вас привели привели на футбол?

– На футбол мене привів брат. Він з народження прищепив мені любов до нього. Я почав грати вже з раннього дитинства, а в футбольну команду потрапив у 5 років.

– Яка команда була у Вашій футбольній кар’єрі першою та хто був першим тренером?

– Перша моя команда була ФК «Мрія», перший тренер – Микола Митрофанович Кривов’язюк. Саме він вперше і побачив мене, як воротаря, але мені спочатку дуже хотілося виступати в якості польового гравця. Зрештою став воротарем. Перші ази футболу у Миколи Митрофановича я освоював протягом року, а потім перейшов до ВОДЮСШ «Нива» (екс-ДЮСШ Блохіна та Бєланова), в якій був 7 років. Мене тренували Олексій Васильович Рябцев і Сергій Іванович Заєць.

– Як поставилися тренери та одноклубники ВОДЮСШ «Нива» до вашого переходу у донецький «Шахтар»?

– Мені надійшло дві пропозиції: від київського «Динамо» та донецького «Шахтаря». Але проблема була в тому, що ми з командою ВОДЮСШ «Нива» 2005 р.н. дуже добре закінчили перше коло Чемпіонату ДЮФЛУ та мали шанси вийти у фінальну частину. Мене просили залишитися, але від таких пропозицій рідко відмовляються. Згодом команда ВОДЮСШ «Нива» 2005 р.н. все-таки вийшла до фінальної частини чемпіонату ДЮФЛУ без мене.

Зараз всі раді за мій перехід до ФК «Шахтар», всі підтримують і бажають тільки гарного футбольного майбутнього

– 16-го листопада Ви разом зі збірною України U-17 здобули вольову перемогу над збірною Португалії U-17. Які емоції відчували до, під час та після гри?

– Ми вийшли в еліт-раунд Євро з першого місця. Погано почали, з поразки від збірної Уельсу, але ми вірили у свої сили. Спочатку обіграли казахів, а потім вже і португальців. Гра була дуже складною, але своєю роботою ми заслужили цього результату. Зрозуміло,не без везіння, але взагалі переможців не судять.

– Чи є у Вас особливий ритуал чи забобони, перш ніж ви вирушаєте на футбольне поле або перед якимось великим матчем?

– Не сильно вірю в це. Тому чогось особливого і цікавого в цьому плані немає.

– Чи підтримуєте спілкування з колишніми одноклубниками та тренерами?

– Так, завжди коли приїжджаю до Вінниці, бачусь з тренерами та друзями по колишній команді. У відмінних стосунках з усіма.

– Чи притягуєтесь Ви, до тренувань та ігор команди ФК «Шахтар» U-19 та основної команди «Шахтаря»?

– Так, зараз на постійній основі тренуюся з U-19, але граю за ФК «Шахтар» U-17. Коли з першої команди гравців викликають до національних збірних, іноді мене підключають до тренувального процесу з основною командою.

– Розкажіть, будь ласка, про свій розпорядок на тиждень.

– Розпорядок у нас різний залежно від кількості ігор на тиждень. Може бути тільки чемпіонат, а може ще й Юнацька ліга чемпіонів. Під час чемпіонату майже завжди одне тренування та спортзал щодня.

Вихованець «Ниви» Владислав Кравець обирав між «Шахтарем» і «Динамо»

– Які відносини між партнерами по команді у роздягальні?

– Відносини у команді відмінні. У нас дуже доброзичливий колектив, тому завжди все добре.

– Чи плануєте Ви повернутися у вінницький футбол? Наприклад, у ФК «Нива».

– Не знаю, як складеться моя кар’єра. Зрозуміло, хочеться заграти на високому рівні закордонних чемпіонатів. Але й варіанту повернення до Вінниці я не виключаю.

За матеріалами: vinoff.com.ua

Читайте також: