,

Дівчаток навчають футболу за програмою УЄФА

17 Травня, 2021, 12:06

На базі загальноосвітньої школи №3 Калинівки почали реалізовувати новаторську футбольну програму Playmakers від УЄФА та Діснея для заохочення дівчат до гри у футбол.

Цю школу не випадково обрали одним із тридцяти Центрів в Україні і єдиним у Вінницькій області, де будуть впроваджувати програму Playmakers. Адже ще з 2004 року у навчальному закладі пропагують жіночий футбол. І сьогодні юні футболістки Калинівки під керівництвом тренера Геннадія Марчука, займають призові місця на обласних та Всеукраїнських змаганнях. На цьому  наголошують у Калинівській міській раді.

 

Школа №3 Калинівки пройшла відбір і стала одним із 30 Центрів, на базі яких почала реалізовуватися програма Playmakers від УЄФА та Діснея. При ній діє гурток, в якому дівчата старших класів займаються футболом.

За умовами програми у центрі навчатиметься 30 дівчаток, які будуть розділені на дві групи. З кожною групою тренери Геннадій Марчук та Марина Саврань проведуть по десять занять. Вже отримано від організаторів програми Playmakers необхідний інвентар.

Калинівчанок навчають футболу за програмою Playmakers від УЄФА та Діснея

-Ми, як тренери, пройшли навчання та отримали сертифікати викладача програми УЄФА Playmakers. З дотриманням протиепідемічних заходів проводитимемо  заняття, – каже Геннадій Марчук. – Окрім старших класів, я викладаю фізкультуру ще й у молодших і бачу, наскільки дівчаткам цікаво грати у футбол. Вони залюбки ганяють на уроці футбольного м’яча. Тому з охочими записатися на навчання у нас немає проблем.

 

Проєкт розрахований до 2024 року і включає 20 занять у рік. До участі запрошують дівчаток віком 5-8 років. На відміну від традиційних футбольних програм, кожне  з 10 вступних тренувань Playmakers засноване на розповіді, яка базується на сюжеті мультфільмів, що зробили мільярдні касові збори – «Крижане Серце-2» та «Суперсімейка-2». Оснащені футбольними м’ячами, манішками та конусами, навчені тренери заохочуватимуть учасниць грати ролі популярних персонажів, таких як Еластика та Ельза з Анною.

Читайте також: