,

«Олімпійська зарядка» по-вінницькі

25 Червня, 2021, 8:15

У середу, 23 червня, у  кожному куточку України відбулася “Олімпійська зарядка”. Вся країна «заряджалася» спортом разом із зірками спорту, шоу-бізнесу, сфери творчої діяльності та телебачення. Саме цього дня, у 1894 році в Парижі, за ініціативи барона П’єра де Кубертена було створено Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Щороку понад 200 країн світу відзначають цей день.

«Олімпійський день» у нашій країні цьогоріч проходив під гаслом «Заряджайся спортом». Тим самим Україна готувалася ще до однієї знакової події цього літа – старту Олімпійських ігор в Токіо, які розпочнуться 23 липня 2021 року.

В «Олімпійській зарядці» у Вінниці взяли участь вихованці міських ДЮСШ, а також обласної СДЮШОР «Олімпія» з хокею на траві. Також до заходу залучилися наші олімпійці Павло Хникін (дворазовий срібний олімпійський призер і голова відділення НОКУ), Андрій Ковенко, Олена Колесниченко, голова міського спорткомітету і заслужений тренер України Сергій Краєвський, чемпіонка України з плавання Світлана Хникіна. Організатором «Олімпійського дня» виступило обласне відділення НОКУ. Всі його учасники отримали святкові футболки, а найкращі – ще й сувеніри за активну участь.

 

 

 

 

 

 

Читайте також: