, ,

Школа для чемпіонів. В ДЮСШ №3 займається понад 300 спортсменів

23 Березня, 2021, 16:04

У Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортшколі №3 культивуються три види спорту. Це гандбол, волейбол і велоспорт.

Переможці гандбольної суперліги

Заняття з гандболу відбуваються на базі міського Палацу дітей та юнацтва, а також шкіл № 18, № 26 і № 19. Загалом гандболом в МДЮСШ № 3 займається 120 учнів – юнаків і дівчат. Вони успішно виступають в міських та обласних дитячих змаганнях. Далі гравців передають до спортінтернатів та клубів майстрів Львова і Києва.На відділенні гандболу спортшколи працює два основних тренери і стільки ж – сумісників. Старшим тренером відділення є Юрій Чурбаков, який опікується юнаками.

Школа для чемпіонів. В ДЮСШ №3 займається близько 300 спорсменів

Підготував учасницю Олімпіади

База велоспорту спортшколи знаходиться у загальноосвітній школі № 31. Там зберігаються велостанки, велосипеди тощо. На базі діти переодягаються та займаються загальнофізичною підготовкою. Але переважна більшість тренувань проходить на трасі в бік Луки-Мелешківської і Хижинців, де рух автотранспорту відносно невеликий.

На відділенні велоспорту працюють три фахівці. Старший тренер – Володимир Липкань. Успішно тренує малечу й діюча спортсменка, призерка чемпіонату України серед жінок Надія Коваленко. Їхні учні приймають участь і в змаганнях на шосе. Але основним у МДЮСШ № 3 все ж є маунтенбайк (гірський велоспорт).

Володимир Липкань продовжує підготовлювати майстрів із талановитої молоді. Його вихованець Андрій Корольов сстав членом національної збірної, майстром спорту України. Вагомих успіхів на всеукраїнському рівні досяг майстер спорту України Микола Шевчук та Анатолій Циганський.

Лідери волейбольних баталій

Тренування юних волейболістів відбуваються на базі низки загальноосвітніх шкіл Вінниці – № 22, № 16, № 31 і № 13. На відділенні волейболу працюють три основних наставники і один – за сумісництвом. Старшим тренером є Світлана Стразова – майстер спорту, яка раніше виступала у суперлізі чемпіонату України за вінницький клуб «Білозгар».

Школа для чемпіонів. В ДЮСШ №3 займається близько 300 спорсменів

Автомобіль для велосипедистів

Завдяки підтримки у Вінницькій спортшколі № 3 була суттєво оновлена матеріальна база. Посприяла міська влада і міський спорткомітет. Зокрема, для школи придбали автомобіль «Хюндай». Цю машину використовують у навчально-тренувальних зборах, тренуваннях і на змаганнях. Адже, згідно із технікою безпеки, юних велосипедистів категорично заборонено випускати на трасу без супроводження тренера на автотранспорті. Також міська рада регулярно виділяє кошти на придбання веломашин, дизпалива для МДЮСШ № 3.

Читайте також: