Вінницька збірна увійшла до трійки найкращих на Кубку України із фрі-файту

1 Березня, 2021, 15:58

Наприкінці лютого у Збаражі (Тернопільська область) розіграли Кубок країни із фрі-файту, українського виду бойових мистецтв. Він був присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту України Ігоря Слюсарчука. За медалі билися близько 350 учасників.

Команда Вінницької області була представлена 11 спортсменами, вихованцями клубів «Січ», «Патріот», і «Гепард» (Тульчин). В особистому заліку представники Вінниччини вибороли п’ять медалей – три золотих і дві срібних.

Володарями Кубку України стали: Володимир Бойчук (вікова група 16-18 років, вагова категорія до 52 кг),  Микола Ширяєв (16-18 років, 79 кг) і Олександр Хуторянський (дорослі, до 74 кг). Срібло в напружених поєдинках здобули Ростислав Очеретний (13-15 років, до 52 кг) і Костянтин Єкімцов (13-15 років, 74 кг).

– Олександр Хуторянський вже вдруге здобуває Кубок України. Микола Ширяєв дебютував на змаганнях такого рангу, і дуже вдало. Хлопці чудово провели  всі три своїх бої, вони йшли під їхнім контролем. А Олександр Хуторянський фінал проти опонента із Дніпра завершив технічним нокаутом, – розповів головний тренер збірної області із фрі-файту Ігор Дишливенко.

В загальнокомандному заліку збірна Вінницької області посіла високе третє місце. Вище виявилися лише збірні Києва і Полтавської області.

– Зважаючи на те, що в Кубку виступали бійці із десяти областей, третє командне місце нашої збірної – добрий результат. На жаль, у 2020 році із зрозумілих причин не було серйозних змагань, і багато спортсменів втратили форму. Тепер вони її поступово відновлюють, – сказав президент Вінницької обласної федерації фрі-файту Вадим Кудіяров.

Вінницька збірна увійшла до трійки найкращих на Кубку України із фрі-файту

Тепер кращі вінницькі фрій-файтери готуватимуться до чемпіонату України, який проходитиме у травні.

-Ці змагання є дуже важливими для нас. Адже за їхніми підсумками будуть присвоювати звання майстра і кандидата у майстри спорту. Тому будемо прагнути досягти якомога кращого результату на чемпіонаті України, – додав він.

 

 

Читайте також: