«Активний парк» започаткували в Іллінцях

15 Вересня, 2021, 15:42

Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» розпочато на Вінниччині. Першою презентувала свій “Активний парк” Іллінецька територіальна громада та міський голова Володимир Ящук.

Локацію відвідали та провели тренування разом з молоддю Народний депутат України Ірина Борзова, голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, перший заступник голови Наталя Заболотна, директор Департаменту гуманітарної політики Олександр Мельник, заступник голови ВТО ВФСТ “Колос” Микола Радіонов, начальник управління спорту та фізичної активності Департаменту гуманітарної політики, срібний призер Олімпіи?ських ігор з велоспорту Сергій Чернявський, заступник начальника управління Наталія Токар.

«Активний парк» започаткували в Іллінцях

Розминку провели разом з титулованим “колосівцем” – Іваном Чупринком, заслуженим майстром спорту, чемпіоном Світу та Європи, 14-разовим рекордсменом Світу з пауерліфтингу. Бадьорий настрій на локації створював популярний ведучий Олександр Теренчук.

«Активний парк» започаткували в Іллінцях

Іван Чупринка – чемпіон Світу та Європи з пауерліфтингу

Координує роботу з реалізації проєкту «Активні парки – локації здорової України» в області вінницький “Колос” спільно з КЗ ЦФЗН “Спорт для всіх”. Він започаткований з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності тощо. Також передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для занять різними видами рухової активності. А також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

Читайте також: