Аналітики: українці перемагатимуть у Токіо

22 Липня, 2021, 11:32

Аналітична компанія Gracenote прогнозує збірній України на Олімпійських іграх в Токіо 21 медаль – 8 золотих, 5 срібних та 8 бронзових. У командному заліку, за розрахунками аналітичної компанії, “синьо-жовті” посядуть 14 місце.

Найбільше нагород виграє збірна США – 96 медалей, з яких 40 золотих.
На другому місці розташується команда ОКР (Олімпійський комітет Росії). Трійку лідерів має закрити китайська збірна, яка зможе похизуватися 66 медалями, половина з них – вищого гатунку.

Аналітики: українці перемагатимуть у Токіо

У лютому 2020 року, ще до оголошення складу збірних, Gracenote прогнозувало українцям усього 16 медалей. Від “синьо-жовтих” чекали 4 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород.

А ось за новими прогнозами видання The Associated Press, українські олімпійці повернуться додому з 14 медалями

Олімпійськими чемпіонами, за прогнозами експертів, мають стати вже досвідчені Жан Беленюк (греко-римська боротьба) та Ольга Харлан (фехтування), а також дебютантка Олімпійських ігор – Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту).

Аналітики: українці перемагатимуть у Токіо

The Associated Press прогнозує срібні нагороди Олександру Хижняку (бокс), Дар’ї Білодід (дзюдо), Марині Бех-Романчук (стрибки у довжину), Михайлу Романчуку (плавання), Олені Кривицькій (фехтування) та Олені Костевич (стрільба з пістолету).

Бронзовими призерами, на думку видання, мають стати Ігор Радівілов (гімнастика), Яків Хаммо (дзюдо), Станіслав Горуна (карате), Олексій Середа, та Олег Сербін (синхронні стрибки у воду).

 

Читайте також: