«Атлетик» мінімально обіграв київське «Динамо»

22 Липня, 2021, 13:52

Черговий товариський матч пройшов у Вінтертурі (Швейцарія). Цього разу «біло-сині» зустрілись з командою з 10-ї сходинки минулого сезону Прімери та фіналістом Кубку Іспанії – «Атлетиком» з Більбао.

Зустріч з іспанцями стала десятою в ігровій програмі динамівських зборів, і враховуючи, що команда працює під тренувальними навантаженнями, невисокий темп гри був передбачуваним. Перший тайм суперники присвятили розвідці, майже не загрожуючи воротам один одного.

На другу половину зустрічі наставники обох команд випустили повністю оновлені склади – на полі з гравців стартової заявки залишився тільки Рауль Гарсія. Темп гри підвищився і команди почали діяти більш активно. Єдиний м’яч на 77-й хвилині поєдинку забив форвард «Атлетика» Іньякі Вільямс.

Кінцівка гри пройшла за переваги «Динамо» – кияни володіли м’ячем на половині поля суперників, прагнучи зрівняти рахунок, проте вийти з-під організованого тиску іспанців нашій команді не вдалося. У підсумку – 1:0 на користь колективу з Більбао.

Нагадаємо, 17 липня київське «Динамо» в контрольному матчі зіграло з «Ніццою». Французький клуб переміг з рахунком 2:1. Єдиний м’яч за киян забив Ілля Шкурін. За три матчі білорус відзначився втретє. На думку експертів Рейтингу Букмекерів, орендований на сезон форвард має всі шанси зберегти прописку в київському клубі на більш тривалий період.

«Динамо» продовжить підготовку до нового сезону в Австрії. Там кияни проведуть ще два спаринги – проти берлінського «Уніона» і «Вільярреала».