Баскетбольні «Тузи» виграли турнір у Козятині

4 Січня, 2021, 9:51

Другого січня в Козятині відбувся традиційний турнір з баскетболу. Щороку святковими вихідними випускники  школи і гості зустрічаються на паркеті і змагаються у різноманітних конкурсах та у самій грі.

Як повідомили у Федерації баскетболу Вінницької області, змагалися 25  учасників. Близько чотирьох годин знадобилося для визначення всіх переможців.

Баскетбольні «Тузи» виграли турнір у Козятині

Перший конкурс був найвиснажливішим – це «Американка». Після 14 турів нагорода тут дісталася Ярославу Тарапаті.  Його найближчий переслідувач Олексій Немикін у номінації «Випий води, друже» отримав втішний приз (воду і шоколад)

Далі в конкурсі «Швидкий олень» визначався наймайстерніший гравець. Потрібно було стрімко бігти, кидати з різних відстаней, маневрувати з м’ячем, влучно пасувати. Лаври перемоги дістались Роману Колбасінському. В категорії «Випий води, друже» відзначили Гліба Шпортка.

Баскетбольні «Тузи» виграли турнір у Козятині

Завершував розважальний етап конкурс снайперів. Цього року змагались в парах. Вісім команд навиліт визначили переможців. Головний приз вибороли старшокласник Гліб Шпортко і минулорічний випускник Артем Гончарук В першому турі вони вибили грізний дует переможців перших двох конкурсів Ярослава Тарапату і Романа Колбасінського, а в останньому розібралися з Антоном Кесарчуком і Богданом Тарапатою.

В основному баскетбольному турнірі 4 х 4 взяли участь чотири команди. Грали гості зі спортивної школи «Авангард» (Калинівка). Місцеві гравці поділились на три рівних колективи: «Слоненята», «03» і «Тузи». Грали по колу за місцевими правилами 4х4 до 21 очки.

Баскетбольні «Тузи» виграли турнір у Козятині

В першому турі гості з Калинівки обіграли слоненят, а «Тузи» завдали поразки нестримним «03». В другому «слоненята» несподівано здолали «тузів», а «03» нагадали гостям, хто тут господар. Перед вирішальними матчами кожна команда мала по перемозі та поразці в своєму активі, і всі зберігали шанс на головний трофей.

Третій тур. «03» без проблем розібралися з кволими слоненятами і чекали на перемогу «Авангарду», яка б вивела їх на перше місце. Це майже сталося. Калинівка вигравала до кінця поєдинку і мала декілька шансів завершити гру одним кидком. Але козирний «туз» Ярослав Тарапата з цим не погоджувався і вирвав перемогу для свого колективу.

Отже, «Тузи» перші, далі «03», Калинівка і «слоненята».

Читайте також: