Волейбол

«Білозгар-Медуніверситет» за крок до вильоту із Суперліги

5 Липня, 2020, 15:33

Вихідними вінницька команда «Білозгар-Медуніверситет» зустрічалася з «Полтавчанкою» (Полтава). Для подолянок ціна поразки у даному протистоянні – виліт із вищого дивізіону країни. Для їх суперниць, навпаки, можливість туди потрапити.

Перша зустріч для підопічних Юлії Якушевої та Олександра Краєвського почалася невдало. Першу партію вони програли з рахунком – 16:25.  У другій, незважаючи, на невдалий старт вінничанки переломили хід гри та перемогли – 25:22.

Наздоганяли суперниць господаркам майданчику довелося і в третій партії. За рахунку 0:5 на користь гостей, тренерський дует «Білозгару» взяв тайм-аут. По його завершенню гра почала вирівнюватись, поки на табло не засвітилося – 20:20. Спіймавши кураж, вінницька команда довела справу до потрібного для себе результату – 25:21.

Четверта партія для подолянок стала погіршеним варіантом першої. Рахунок каже сам за себе – 11:25 на користь полтавчанок.

У вирішальній партії нашим волейболісткам не вистачило сил. У складі «Білозгара» в цій грі було вісім гравців, включно з тренером Юлією Якушевою, Команда гостей складалася з 11-ти волейболісток.

Немає гравців, немає позиції ліберо, сама мушу виходити на майданчик. Хто у декреті, хто з травмою. Так і граємо, – прокоментувала ситуацію головний тренер вінницького клубу Юлія Якушева.

Сподіваємося наступного дня перемогти у трьох партіях, – оптимістично заявив після гри наставник ВК «Полтавчанка». Втім, наступного дня аби досягти успіху його підопічним довелося зіграти чотири партії. Рахунок зустрічі – 3:1 на користь гостей.

Від путівки у Суперлігу полтавчанок відокремлює одна перемога, яку вони матимуть нагоду здобути за тиждень на рідному майданчику.