Десять перемог боксерської Вінниччини у 2022 році

25 Грудня, 2022, 9:47

Голова обласної федерації Олег Алекса під час заходу зазначив наступне: “нам немає чим особливо пишатися, але і очевидних провалів теж не було”. “Вінницька Арена”, в свою чергу, вважає за потрібне нагадати про цьогорічні перемоги вінницького боксу на всеукраїнському та міжнародному рингах.

СІЧЕНЬ

П’ятеро вінничан, а саме Федір Фриз, Максим Власюк, Ігор Ковтун, Максим Жигаров та Владислав Баланюк стали призерами чемпіонату України серед спортсменів до 22 років. Боротьба за нагороди національної першості протягом тижня точилася у Тернополі.

Боксерська спільнота Вінниччини підвела підсумки року, що минає та нагородила найкращих

ЛЮТИЙ

Андрій Ісаков – срібний призер міжнародних змагань в Угорщині. Турнір «Bocskai Memorial Tournament» в Дебрецені є другим найстарішим турніром в Європі та вважається одним з найпрестижніших стартів континенту.

КВІТЕНЬ

Максим Власюк – срібний призер Чемпіонату Європи до 22 років. Він представляв національну збірну у ваговій категорії до 60 кг. Загалом в активі нашої команди 10 здобутих нагород та друге командне місце.

ТРАВЕНЬ

Боксери Вінницької області, у склади збірної України, успішно виступили на 23-у традиційному міжнародному турнірі у Бричанах (Молдова). Всі п’ятеро представників нашої області увійшли до медального заліку. Зокрема на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Геннадій Масленніков і Матвій Шамалюк.

ЧЕРВЕНЬ

Олександр Яровий здобув золоту нагороду на міжнародному турнірі в Угорщині – Bornemissza. Перемога Олександра допомогла збірній України посісти перше загальнокомандне місце на турнірі.

ЛИПЕНЬ

Збірна команда Вінницької області посіла перше загальнокомандне місце на Всеукраїнському турнірі в Рахові серед боксерів 2006-2007 року народження. Загалом участь у змаганнях приймало 155 боксерів.

СЕРПЕНЬ

Вінничани здобувають золото та дві бронзи на турнірі “Moldavin Belt 2022” у румунському місті Ясси. Найвища нагорода на рахунку Ігоря Ковтуна, бронзовими призерами стали Геннадій Масленніков і Максим Жигаров.

ВЕРЕСЕНЬ

Олександр Яровий перемагає на турнірі «Золота рукавичка Воєводини» у Сербії. Змагання зібрали 170 боксерів з 21 країни світу.

ЖОВТЕНЬ

Збірна команда Вінницької області посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з боксу до 22 років у Рівненській області.

ЛИСТОПАД

Лідера молодіжної збірної України у вазі до 63,5 кг, вінничанина Олександра Ярового (тренер – Денис Осадчук) обрано капітаном національної команди

Вінничанин Сергій Богачук здобув впевнену перемогу на професійному ринзі. У поєдинку за титул WBC Continental Americas  вже у другому раунді наш боксер достроково зупинив Аарона Коулі. Після короткого лівого хука американець відчутно похитнувся і рефері зупинив бій.

При підготовці публікації використані матеріали Федерації боксу Вінницької області