Боксували на відкритому ринзі

3 Липня, 2021, 9:09

У Вінниці відбувся міжнародний турнір «Бокс над Бугом». Змагалися команди Вінниці та Чехії. Турнір присвятили Дню тренера. Свято започаткували цьогоріч указом президента України. Місцем проведення товариської зустрічі стала міська спортшкола №2, повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Боксували на відкритому ринзі

– Такі змагання – це гарна можливість для обміну досвідом та зміцнення дружніх стосунків між міжнародними боксерськими школами, – розповідає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський. Нам цікаво позмагатися із спортсменами з Європи. Поєдинки проходять на встановленому минулого року сучасному ринзі із накриттям на відкритому повітрі. Такі ринги є ексклюзивними та дуже популярні у теплу пору року. І ринг, і накриття над ним були зроблені на умовах співфінансування Вінницької міської ради, мецената Олександра Яковенко та федерації боксу Вінницької області. Хочу подякувати меценату, який виділив 200 000 гривень на облаштування накриття рингу.

Боксували на відкритому ринзі

Головний тренер команди з Чехії Василь Іларіонов, в свою чергу відзначив, що їхня збірна приїхала до Вінниці переймати досвід.

Боксували на відкритому ринзі

– У нас зараз зміна поколінь, молоді спортсмени ще недосвідчені, – ділиться враженнями Василь Іларіонов. Однак ми виходимо на міжнародний рівень. У нашій країні бокс не такий популярний вид спорту, як на Україні. Саме тому ми приїхали переймати досвід до вас. Ми у Вінниці вже вдруге. Це дуже гарне та красиве місто, привітні люди.

Боксували на відкритому ринзі

Читайте також: