Букмекери оцінили ймовірність трансферу Ярмоленка у «Фенербахче» 

14 Липня, 2021, 16:30

Переїзд 30-річного футболіста з Лондона до Стамбула – фактично вирішена справа. Принаймні так вважають експерти. За останні 10 днів можливість того, що вінгер «Вест Хема» виступатиме в турецькій Суперлізі зросла у 3,5 рази. За попереднім прогнозом букмекерів, шанси на те, що українець у наступному сезоні виступатиме в турецькій Суперлізі, оцінюються в 91%.

Натомість експерти все менше вірять в те, що Андрій залишиться у розташуванні «Молотобійців». Ймовірність такого варіанту знизилася з 62,5% до 33%.

За даними Рейтингу Букмекерів, головними конкурентами «Фенербахче» у боротьбі за підписання вихованця чернігівського футболу являються «Бешикташ» та «Галатасарай». Ймовірність зміни клубної прописки на користь турецьких грандів оцінюється в 33% і 20% відповідно.

Тож шанувальникам ідеї повернення атакувального півзахисника до «Динамо» доведеться зачекати. Шанси на появу Ярмоленка в складі київського клубу складають всього 10%.

Як стало відомо, перемовини щодо трансферу Андрія наблизились до завершального етапу. В українцеві зацікавлений особисто головний наставник «Фенербахче» Вітор Перейра.

Хоч контракт Ярмоленка з лондонським клубом діє ще один рік, однак керівництво погоджується достроково розірвати угоду за обопільною згодою. У новому клубі українець зароблятиме 4 млн євро на рік.

Читайте також: