«Битва щукарів» у Якушенцях

3 Лютого, 2022, 12:02

Двадцять команд взяли участь у дебютній «Битві щукарів», що відбулась на ставу «Цукерня» у Якушинецькій територіальній громаді. Ці змагання успішно організувала й провела ГО «Всеукраїнське об’єднання Мисливці, Риболови та Біозахисники» та однойменна Фейсбук-спільнота.

– У ловлі хижака змагались учасники з Вінниці, Києва, Хмельницького. Змагання такого формату організовані нами вперше До речі, ця водойма недаремно входить до п’ятірки найкращих із ловлі хижої риби в Україні. Сама ж «Битва щукарів» відбулась у форматі колективної рибної ловлі хижака на жерлицю. За успіхами рибалок активно стежили вболівальники та рідні й близькі учасників, – розповідає голова відокремленого підрозділу ГО «ВО МРБ» по Вінницькій області Віталій Яринчак. – За декілька діб до рибальського свята була відносно тепла як для зими погода. Тож існували певні побоювання, чи вдасться таки провести свято. Однак, згодом вдарив мороз, який успішно скував кригу.

Загалом, за декілька годин змагань було виловлено 270 рибин загальною вагою понад 86 кілограмів

За підсумками змагань перемогла команда «Грін Піс» у складі Вадима та Віктора Савіцьких, друге місце вибороли «Вінницькі Брехуни» – Богдан Костюченко та Олександр Ярошевський, бронзовими призерами стали «Живчики» – Богдан Колосов та Сергій Дубенюк. Переможці отримали призи від наших спонсорів.

«Битва щукарів» у Якушенцях

Змагання відбулись завдяки усім нашим друзям-спонсорам: FishTime, Декорбетон, Decathlon, Амберіал, Aqua Storm, ФОП Лукашов. Ми сподіваємось, що це свято відбудеться ще не раз і згодом обов’язково стане й всеукраїнським.

Читайте також: