Чи збудують новий спортивний зал у Вінницькій школі №5

7 Квітня, 2020, 8:51

 

Міська рада Вінниці надала відповідь на петицію та пояснила, чи можливо незабаром побудувати новий спортивний зал на території школи №5.

Петицію Вячеслава Обезюка опублікували ще 18 березня. Його прохання побудувати сучасний спортзал розміром 49×20 м на території школи №5 підтримали 429 вінничан. Відтак, петицію направили на розгляд до міської ради.

Вчора, 6 квітня, надали відповідь . Як пояснила заступниця міського голови Галина Якубович, цього року будівництво спортзалу у школі вже неможливе. Перш за все тому, що Програма капітального будівництва на 2020 рік уже сформована, а видатки на будівництво спортивної зали у цій школі в поточному році не передбачені.

Крім того, у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні, тимчасово зупинено фінансування будівництва об’єктів, крім тих, де будівельні роботи вже розпочато.

Водночас у відповіді на петицію зазначили, що питання щодо передбачення у Програмі капітального будівництва видатків для розробки проектно-кошторисної документації на будівництво спортивної зали у школі №5 буде розглянуте у наступних роках.

Джерело: “Вежа”

Читайте також: