Дайджест спортивних новин Вінниччини

14 Грудня, 2021, 13:22

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Вінничанин Руслан Кожакін потрапив у десятку найсильніших атлетів планети. На чемпіонаті світу у Ташкенті наш спортсмен посів сьоме місце, піднявши 164 кг у ривку і 197 кг у поштовху. Про це повідомляє тренер національної збірної Костянтин Соцков. Світова першість у столиці Узбекістану розпочалася сьомого і триватиме по 17 грудня.

ЄДИНОБОРСТВА. У Туреччині, в місті Анталія, відбувся чемпіонат світу з універсального бою серед всіх вікових груп. Представники нашої області, а саме вихованці ладижинської спортшколи імені Сагаєва здобули сім золотих, дві срібні і одну бронзову нагороду.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Ужгород приймав чемпіонат України серед спортивних клубів. У змаганнях брали участь тридцять шість подолянок у шести вагових категоріях. Змагання тривали з сьомого по одинадцяте грудня.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС. В спорткомплексі «Здоров’я» відбувся відкритий рейтингований турнір «Кубок області»-2021. В ньому взяли участь 64 спортсмени  з п’яти областей країни. У підсумку, серед жінок перше місце посіла Анна Тітус з Могилів-Подільського, друге місце – Маргарита Демченко з Києва і трете місце – вінничанка Влада Кірєєва. Серед чоловіків перше місце посів Іван Гайсин з Ладижина, друге місце – Віктор Вонс з Тернополя, трете – у Михайла Мінова з Вінниці.

ЄДИНОБОРСТВА. Оратівчанин Петро Давиденко втретє виборов бронзову нагороду на чемпіонаті світу з боротьби самбо (бойовий розділ) – вагова категорія 90 кг та  виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Підготовив призера заслужений тренер України  Іван Нагорняк.