Єдиноборства, Велоспорт

Дайджест спортивних новин Вінниччини

10 Березня, 2021, 12:37

Олександр Сметанюк – призер чемпіонату України з велоспорту-трек. На рахунку Олександра друге місце в індивідуальній гонці переслідування, а також треті місця в гонках “Темпо” і груповій. Національна першість проходила у Львові. У змаганнях взяли участь 235 спортсменів з 17 областей. Вінниччину представляли 14 спортсменів.

Вадим Березовський і Рустам Зінатулін здобули “золото” на турнірі із кікбоксингу «FANAT SPORT», який проходив у місті Сторожинець Чернівецької області. Вони представники Немирівської федерації таїландського боксу. Їхні одноклубники Артем Єременко і Микита Ліщинський стали срібними призерами змагань. Поєдинки проходили за правилами розділу кікбоксингу К-1 у восьмикутному ринзі.

Петро Давиденко став чемпіоном України з боротьби самбо та здобув право представляти Україну на чемпіонаті Європи. Петро виступає у ваговій категорії до 88 кілограмів. Загалом, наші спортсмени на національній першості у Луцьку здобули шість нагород різного гатунку. Чотири з них виконали норматив майстра спорту України.