, ,

Дайджест спортивних новин Вінниччини

2 Квітня, 2021, 9:38

У місті Трускавець Львівської області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Про це повідомляє спорткомітет Вінницької міської ради. Успішним виступом на національній першості відзначились вихованці вінницької ДЮСШ №2. У юних вінничан наступні результати:

 

Артем Жуковський – 1 місце, 3 місце

Влад Жуковський – 1 місце, 3 місце

Юлія Денисюк – три 2 місця, 3 місце

Марія Ільюк – два 1 місця

Дар’я Додон – 2 місце

Маргарита Качанівська – 3 місце

 

У Рівному відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу за участі 240 спортсменів. Вихованці вінницької ДЮСШ №1 Артур Ковальчук і Роман Войтюк посіли друге місце у естафеті. У кросі на чотири кілометри Роман опинився на крок від п’єдесталу пошани, посівши четверте місце.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

Запоріжжя приймало всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорта Юрія Дороганя. Вінницький борець Данило Калінчук виборов на цих змаганнях бронзову нагороду у ваговій категорії до 41 кг. Данило – вихованець ДЮСШ “Вінниця”.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

У Хмельницькому выдбувся перший тур Чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2006 року народження. Команда Жмеринської дитячо – юнацької спортивної школи здобула друге місце у своїй підгрупі. Це дозволило подолянам пробитися у півфінальну частину змагань.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

Читайте також: