Єдиноборства, Хокей на траві

Дайджест спортивних новин Вінниччини

25 Травня, 2021, 10:04

ХОКЕЙ НА ТРАВІ. Гравці вінницької «Олімпії-Колос-Секвойя» – переможці «Кубка Поділля». На домашньому турнірі подоляни з однаковим рахунком 3:2 здолали ХК «Будівельник» (Брест) і збірну Хорватії та здобули результативну перемогу над кращою командою Білорусії ХК «Мінськ» – 7:5.

СХІДНІ ЄДИНОБОРСТВА. Вихідними Вінниця приймала чемпіонат України із Зендокай Карате-До. Господарі змагань здобули п’ять золотих, чотири срібних та дві бронзові нагороди. У змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з обох берегів Дніпра.

ДАЙДЖЕСТ СПОРТИВНИХ НОВИН ВІННИЧЧИНИ

ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА. В Одесі відбувся чемпіонат України з ММА, який водночас був відбором на чемпіонат світу. За його результатами наші бійці здобули 11 золотих,10 срібних та 12 бронзових нагород . П’ять спортсменів області потрапили до складу національної збірної. Загалом, в національній першості взяли участь понад 600 спортсменів віком від десяти до сімнадцяти років з більш ніж з 20 областей країни. Вінниччина серед них посіла третє місце у загальнокомандному заліку.

КІКБОКСИНГ.  Вихідними у столиці відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WKA та першість Київської області з кікбоксингу WKA в рамках Діамантової серії Чемпіонатів WKA з кікбоксингу. За кількістю нагород збірна Вінниччини сформована з атлетів СК «Слава» (Вінниця) та «Спартак» (Могилів-Подільський)  посіла друге загальнокомандне місце.

Зокрема, представники клубу «Слава» (тренер – В’ячеслав Отеранський) здобули 16 золотих, 9 срібних та дві бронзов нагороди. В активі Могилівських «спартаківців» на чолі з Євгенієм Вандьо 11 золотих, шість срібних та чотири бронзові нагороди.

Також вінничанину Володимиру Гайдуку належить досягнення найшвидший нокаут турніру. Він завершив фінальний поєдинок в розділі лоу-кік серед чоловіків 18-35 років за одну хвилину сорок секунд. У підсумку, подоляни здобули путівки на чемпіонат Світу з кікбоксингу WKA, який пройде у Великобританії.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС. У Вінниці в спорткомплексі «Здоров’я» відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат не старше тринадцяти років. За інформацією міського спорткомітету в змаганнях взяло участь 36 спортсменів. Вихованці вінницької спортшколи №1 вибороли чотири нагороди. Зокрема, переможницею турніру стала Ольга Савчинська.