,

Дайджест спортивних новин Вінниччини

7 Червня, 2021, 8:44

ВОДНІ ВИДИ СПОРТУ. В селі Мигія Миколаївської області відбувся командний чемпіонат України з веслувального слалому, інформує спорткомітет Вінницької міської ради. Сім нагород здобули вихованці вінницької спортшколи №2. У них наступні результати:

1 місце – Яна Омельчук/Марія Гвоздєва

ВОЛЕЙБОЛ. Напередодні в селі Агрономічне Вінницького району відбувся фінал Чемпіонату Вінницької територіальної організації ФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих аматорських команд, присвячений 30-й річниці незалежності України. У фінальній частині турніру зустрілись  команди Агрономічної, Гайсинської та Северинівської територіальних громад Вінниччини. Всього ж за вихід до фіналу змагались дев’ять команд.

У підсумку, перше місце здобули спортсменки з Северинівки (на фото). Другі – дівчата громади Агрономічного. Бронзові нагороди у команди Гайсинської громади.

ШАШКИ. 14-річний Павло Жолоб (Вінниця) став чемпіоном області з шашок-64 серед дорослих. Анатолій Ядвіжен (Хмільник) – другий призер. Бронза – у вінничанина Віталія Луценка.

ГАНДБОЛ. Вінниця приймала обласний чемпіонат серед дівчат до 16 років. Результати змагань: