Дайджест спортивних новин Вінниччини

15 Червня, 2021, 14:19

ПАУЕРЛІФТИНГ. У Вінниці відбувся чемпіонат області серед представників усіх вікових груп. В даних змаганнях взяли участь команди вінницької спортшколи №5, фізкультурно -спортивного товариства «Колос», а також команди Немиріва, Бару та Піщанки, повідомляє спорткомітет Вінницької міської ради. Загалом, 60 атлетів з яких 18 вихованці «п’ятірки». Вони вибороли 25 нагород, з них 13 золотих. У підсумку команда спорт школи посіла перше командне місце серед жінок, друге – серед чоловіків, а також дівчат і юніорок та третє командне місце серед юнаків.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. У місті Ірпінь Київської області  відбувся турнір «Восходящая звезда-2021». В змаганнях взяли участь близько двохсот гімнасток. Спортивну честь нашої області захищали юні грації з вінницької спортшколи №1. На рахунку подолянок тринадцять нагород, з них чотири золотих.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

ВІЛЬНА БОРТЬБА. Вихованці вінницькї спортшколи №5 Назарій Даріянко та Данило Петренко стали призерами відкритого чемпіонату області, який відбувся в селі Ободівка Тростянецького району. Назарій посів друге місце у ваговій  категорії 57 кілограмів, Данило – третє у категорії 38 кілограмів.

ШАХИ і ШАШКИ. У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з шашок-64 серед юнаків та дівчат. У змаганні взяло участь 40 спортсменів, більше половини яких представники вінницької спортшколи №6. У підсумку, вищу сходинку в обох категоріях посіли саме вихованці школи. Серед юнаків найсильнішим виявився Владислав Сінько, серед дівчат – Софія Петровська.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

СПОРТИВНІ ЄДИНОБОРСТВА. Київ приймав всеукраїнський дитячий фестиваль з греко-римської боротьби. Вік учасників не перевищував 12 років. Нагороди вибороли спортсмени дитячо-юнацької спорт школи « Вінниця»:

1 місце Ярослав Ісаєв, вагова категорія 47кг;

2 місце Артем Янковий, вагова категорія 47кг;

1 місце Нікіта Демченко, вагова категорія 53кг;

2 місце Артем Ладанюк , вагова категорія 53кг

 

Читайте також: