Дайджест спортивних новин Вінниччини

26 Червня, 2021, 9:21

ВЕЛОСПОРТ. У Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, ІІ етап чемпіонату України (шорт – трек), ІV етап Кубку України ХСО ( Ш -IV ранг) з серед всіх вікових категорій та командний чемпіонат України в індивідуальній гонці на час.

Результати змагань спортсменів Вінницької спортшколи №3:

Серед юнаків:

2 місце – Володимир Обухівський; 2 місце – Марко Білінський.

Серед жінок: 3 місце – Надія Коваленко.

ІV етап Кубку України

Серед жінок: 3 місце – Надія Коваленко

БОКС. В селищі Залізний порт Херсонської області відбувся відкритий турнір присвячений зіркам Лондонської Олімпіади. В ньому взяли участь боксери спортшколи «Вінниця».  В їхньому активі за підсумками змагань шість перших місць, три других і одне третє.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

ШАХИ. У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат з швидких шахів серед дорослих. У змаганні взяло участь 30 спортсменів. З них більше половини – представники вінницької шахової школи №6. У підсумку, серед чоловіків найсильнішим виявився вінничанин Олександр Швайгер, серед жінок – Каріна Степанюк із МДЮСШ №6.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Вінниця приймала чемпіонат області серед борців не старше 16 років. В даних змаганнях взяли участь команди вінницької спортшколи №5, Бару, Хмільника, Піщанки, Тульчина та села Ободівки Тростянецького району. Загальна кількість учасників – 79 спортсменів, з них 26 – вихованці вінницької МДЮСШ №5. Вони вибороли: шість перших місць, стільки ж других і три третіх. Ще шестеро вінничан опинилися за крок від п’ядесталу пошани.

Дайджест спортивних новин Вінниччини

ДЗЮДО. В обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат закладу МДЮСШ №5 серед дітей не старше 12 років. В даних змаганнях окрім господарів взяли участь спортсмени Вінницької обласної комплексної ДЮСШ, спортклубу «Страж», команда Шаргорода та команди «Дзюдо-Фенікс» та «Сенсей».  Загальна кількість учасників – 74 спортсмена, з них 33 – вихованці МДЮСШ №5. На їхньому рахунку п’ять перших місць і чотири других. Відразу 13 раз спортсмени з «п’ятірки» піднімалися на п’ядестал пошани у якості бронзових призерів.

 

Читайте також: