Дайджест спортивних новин Вінниччини

6 Жовтня, 2021, 14:05

ХОКЕЙ НА ТРАВІ. У Вінниці на легкоатлетичному стадіоні Центрального парку відбувся чемпіонат України серед юнаків 2006-2007 років народження. Команди посіли такі місця: 1 – Калинівська ДЮСШ «Авангард», 2  – ОСДЮСШОР «Олімпія» (Вінниця), 3 місце – ХК«Вінниця» МДЮСШ 1, 4 – КДЮСШ «Барса» (Шостка), 5 – ШЛІПС-ХК; «Політехнік» (Житомирська область), 6 – ХК «Фенікс» (Житомирська область).

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ. Село Сокілець Вінницької області стало місцем проведення Кубку України з водного туризму. Збірні команди Вінницької області вибороли такі призові місця: серед катамаранів С-4 – друге загальнокомандне місце, катамаранів С-2 – перше місце. У складі катамарану С-4 виступали: Олег Сірий, Микола Шаповал, Констянтин Ляшко, Ганна Мурована Ганна та Ірина Петрусьова. Костянтин та Ірина також виконали звання кандитатів в майстри спорту України. Склад катмарану С-2: Дмитро Радомський та Юрій Янович.

ДАЙДЖЕСТ СПОРТИВНИХ НОВИНИ ВІННИЧЧИНИ

ВОЛЕЙБОЛ. Фінішував чемпіонат обласної дитячої ліги серед дівчат до 14 років. Змагання проходили на базі калинівської дитячо-юнацької спортшколи (ДЮСШ) «Авангард». В них взяли участь вісім команд. В результаті, перемогу святкували господарі – Калинівська ДЮСШ «Авангард», друге місце за командою жмеринської ДЮСШ, третє – у волейболісток з Крижополя.

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ. Вінницьке фізкультурно-спортивне товариство «Україна» провело змагання з волейболу серед трудових колективів промислової сфери, транспорту та соціально побутової сфери Вінницької. В них взяли участь 78 спортсменів-аматорів у складі восьми команд. В результаті, перше місце команда профспілки охорони здоров’я, друге місце – команда профспілки радіоелектроніки, третє – команда профспілки агрегатного заводу.

ХОКЕЙ. Відбулися чергові матчі відкритого чемпіонату Вінниці. Лідер першості «Діадема» перемогла «Мегамол» – 4:2. «Маяк» в напруженій боротьбі поступився «Арсеналу». Загалом, у міській першості беруть участь вісім команд. Переможець визначиться наприкінці грудня.

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ. У Рахнах-Лісових офіційно відкрили шостий «активний парк» на Вінниччині. На території школи з‘явився майданчик, де не лише учні, але й усі жителі громади зможуть займатися спортом. Перша заступниця голови ОДА Наталя Заболотна привітала від імені Сергія Борзова усіх зі спортивною подією. А також наголосила, що найголовніше в «активних парках» те, що там проводитимуть регулярні тренування. Тепер за кожним «активним парком» буде закріплений координатор.

ДАЙДЖЕСТ СПОРТИВНИХ НОВИНИ ВІННИЧЧИНИ

Інформація підготовлена за матеріалами управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації

Читайте також: