Дайджест спортивних подій Вінниччини

11 Жовтня, 2021, 14:39

У місті Стрий відбувся міждународний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків «Кубок Довбуша». В ньому взяли участь 240 спортсменів з п’яти країн у складі двадцяти п’яти команд. Срібні нагороди здобули вінничани Володимир Сержанюк та Артем Чернега. За крок від п’ядесталу опинилися Муляр Платон Муляр, Сергій Черняк, Стас і Ярослав Олійники, Артур Осадчук та Віктор Гончарук.

«Вінницькі Зубри» з перемог розпочали новий сезон у Першій баскетбольній лізі країни. Вихідними подоляни двічі на своєму майданчику здолали івано-франківську «Говерлу-2» – 91:49 і 98:56. Наступні матчі вінничани проведуть 16-17 жовтня на виїзді проти БК «Тернопіль-2». На своєму майданчику зіграють наприкінці місяця з суперниками із Ужгорода.

Тим часом збірна Вінницької області з універсального бою посіла друге командне місце на чемпіонаті України. Національна першість з унібою проходила в Умані.

У Вінниці на стадіоні Центрального парку відбувся другий тур чоловічого чемпіонату України з хокею на траві. Після двох раундів національної першості лідирують команди з міста над Бугом. ОСДЮСШОР «Олімпія» очолює турнірну таблицю у Вищій лізі, «ОСК – ШВСМ» – у Суперлізі. Обидві команди набрали по двадцять очок.

Вихідними у Вінниці провели Кубок області з сумо серед дорослих спортсменів. Місцем проведення турніру стала зала боротьби Центрального міського стадіону. За підсумками змагань сформовано збірну команду Вінниччини для виступу на національній арені.

Томашпіль приймав Кубок області з гандболу. В змаганнях взяли участь чотири команди, які грали за круговою схемою. У підсумку, перше місце посіла збірна команда Вінниці, друге – «Олімпія» (Томашпіль), на третьому – вихованці вінницької дитячо-юнацької спортшколи №3, четверті – Хмільник. Кращим гравцем турніру став представник «Олімпії» Богдан Ющишин. Звання кращого воротаря отримав його одноклубник Антон Дацько. Серед молодих гравців конкурентів не було у вихованця ДЮСШ №3 Антона Сичова.

Дев’ятого жовтня обласний центр відвідав багаторазовий чемпіон світу і Європи та переможець Олімпійських ігор у Токіо з греко-римської боротьби Жан Беленюк. Зустріч зі спортивним активом нашого краю відбулася у спорткомплексі «Здоров’я».

Відбулися чергові зустрічі у рамках відкритої міської хокейної першості Вінниці. Були зафіксовані наступні результати: «Спартак» – «Проскурів» – 0:5, «Маяк» – «Мегамол» – 9:0. Переможці обох пар ведуть боротьбу за перше місце турнірної таблиці, яке займає «Дідадема» – 27 очок. В останньому матчі лідер першості розгромив хокеїстів з Хмельницького – 6:1. В активі «Маяка» 24 очки, у «Проскурова» – 21.

Іллінці приймали баскетбольний турнір серед юнаків та дівчат віком до шістнадцяти років. В змаганнях взяли участь команди з іллінецької, липовецької та оратівської спортивних шкіл. У хлопців найсильнішими виявилися баскетболісти з Липівця, у дівчат – господарки майданчику. Змагання були присвячені до Дня захисника України.

У Вінниці в спортивній залі коледжу харчових технологій відбувся «Кубок Поділля» з волейболу. У змаганнях взяли участь вісім команд. Володарями Кубку стали гравці обласної спеціалізованої ДЮСШ. Друге та третє місця посіли команди «Браїлів» та «ПромАвтоматика».

При підготовці матеріалу була використана інформація управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики ОДА