Дайджест «Вінницької Арени»

7 Грудня, 2022, 12:11

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Злата Величко (на фото) продемонструвала найкращий результат серед вінницьких гімнасток у командному чемпіонаті і здобула третє місце у вправі з м’ячем серед гімнасток 2011 року народження під час національної першості в Ужгороді. Злата – вихованка міської дитячо-юнацької спортшколи №1. Ще одна вінничанка Лейла Юсіфзаде у вправі з м’ячем також виборола бронзу. Вона представляє Вінницьку школу вищої спортивної майстерності.

ЄДИНОБОРСТВА. Вінничанин Петро Давиденко посів перше місце на Кубку Європи з боротьби самбо (бойовий розділ) у Румунії. Підгтував переможця Іван Нагорняк.

БОКС. Три нагороди здобули вінницькі боксери на чемпіонаті України в Івано-Франківській області. Срібна медаль на рахунку Максима Жигарова (60 кг), бронзові нагороди в активі Федіра Фріза (54 кг) та Ігоря Ковтуна (63,5 кг). Збірну команду області представляли дев’ять боксерів і п’ять тренерів

ВАЖКА АТЛЕТИКА. У столиці Колумбії, місті Санта-Фе-де-Богота, стартував  чемпіонат світу. Вінниччину у складі національної команди представляє учень Школи вищої спортивної майстерності Руслан Кожакін.

ЄДИНОБОРСТВА. П’ять нагород здобули спортсмени Вінниччини на чемпіонаті України з дзюдо в Ужгороді серед спортсменів з порушеннями слуху. На вищий щабель п’єдесталу пошани піднявся Антон Слушний. Він виступав у ваговій категорії понад 100 кг. Бронзовими призерами національної першості стали Дар’я Федорчук (-57 кг),  Дмитро Трачук (- 60 кг), Алім Брижак (-73 кг), та Олександр Мельник (+100 кг). Підготував призерів Микола Костенко.

ВЕЛОСПОРТ. Єлизавета Могир завоювала одну золоту та чотири срібні нагороди на чемпіонаті України з велоспорту-трек у Львові. Найвищу нагороду вінничанці принесла гонка на дистанції 200 метрів (гіті). По одній срібній і бронзовій нагороді у доробку Матвія Волинця і Юрія Бондара. Підготував призерів Олександр Волинець.

ЄДИНОБОРСТВА. Дев’ять нагород здобули вихованці дитячо-юнацької спортшколи «Колос» на чемпіонаті країни з Тхеквондо-ВТФ в Івано-Франківську. В скарбничці подолян дві срібні і сім бронзових медалей. Загалом в змаганнях взяли участь   500 спортсменів з 16-ти областей.

ІГРОВІ ВИДИ. У Житомирі відбувся перший тур чемпіонату України з індорхокею серед команд Суперліги. В цьогорічній першості приймають участь шість команд. Діючий чемпіон країн ОКС-ШВСМ (Вінниця) виграв п’ять матчів із п’яти та очолив турнірну таблицю. Ігри другого туру пройдуть з восьмого по дванадцяте грудня у Літині.

За матеріалами спорткомітету Вінницької міської ради та обласного управління спорту і рухової активності