Денис Мустафаєв: «У Токіо розраховуємо на здобуття медалей»

30 Січня, 2021, 18:17

З 6 по 11 лютого у Львові пройде чемпіонат держави з кульової стрільби. Склад обласної збірної визначать за результатами обласного чемпіонату. Про його подробиці та перспективи подолян «Вінницькій Арені» розповів старший тренер команди Денис Мустафаєв.

– Денисе Юрійовичу, на початку розкажіть про обласний чемпіонат, так би мовити, у цифрах.

Він традиційний – усе відповідно до календарного плану. Цьогоріч за перемогу і право представляти регіон борються більше півсотні спортсменів. До складу ж збірної команди маємо відібрати 13 представників. Вони і поїдуть до Львова. Маємо претендентів у трьох дисциплінах – стрільба з пістолету, з гвинтівки та по рухомій мішені.

– Як карантинні обмеження вплинули на тренувальний процес?
Багато спортсменів не мали змоги тренуватись взагалі. Зі свого боку ми намагалися забезпечити їх і зброєю та набоями – на випадок можливості потренуватись десь самостійно, але більшість займалися вдома. Відтак, фізична підготовка залишає бажати кращого. Така ситуація характерна сьогодні для всіх областей. Час ще є – сподіваємось надолужити згаяне.

– Кульова стрільба один з пріоритетних для Вінниччини олімпійських видів. На що вболівальникам можна сподіватися в очікуванні цьогорічних олімпійських та паралімпійських ігор?

– Тут звісно надії покладаємо на минулорічного віце-чемпіона Європи Олега Царькова та вже досвідченого паралімпійця Олексія Денисюка. Звісно, у Токіо розраховуємо на здобуття медалей. Визначальними стануть підготовка та забезпечення спортсменів зброєю, належними умовами на місцях проведення змагань, тренуваннями, змагальною практикою на внутрішніх і міжнародних форумах. Шкода, що нещодавно скасували чемпіонат Європи з огляду на це. Але надії на його проведення ще є.

Читайте також: