Дмитро Івашків – про повернення у “Ниву”

21 Квітня, 2020, 8:55

 

 

Півзахисник «Ниви» Дмитро Івашків розповів, чим займається під час карантину.

– Карантин проводжу вдома, в колі своїх рідних. Дотримуюсь правил щодо самоізоляції та без потреби стараюсь не виходити у людні місця. В зв‘язку із тим,що маю багато вільного часу, намагаюся приділяти його сім‘ї та власному розвитку. Зокрема, багато читаю, прохожу різні онлайн тренінги, допомагаю по господарству. І, звісно, наполегливо тренуюсь.

Коли Дмитро Івашків дізнався, що сезон відкладається, йому стало досить сумно. Як і для кожного футболіста, який вимушений перебувати тривалий час без гри і тренувань. За словами Дмитра Івашкова, наразі ситуація в країні є болючою.

– Але відношусь до цього із розумінням. Все ж таки важливіше за людське здоров‘я немає нічого. Важкий період для кожного із нас. Але потрібно бути сильними і перетерпіти цей важкий час, – вважає Дмитро Івашків.

Вболівальникам «Ниви» гравець висловлює вдячність.

– За їхню підтримку, віру в команду та за те, що вони знаходять час ,щоб прийти і підтримати команду. Це дуже важливо для нас.

На думку Дмитра, «Нива» пройшла досить гарний період підготовки.

– Зіграли багато контрольних матчів, які давали нам можливість вдосконалювати власну гру та вимальовувати  свій стиль. Щодо підсилення: всі хлопці які прийшли в команду, в тому числі і я, докладатимуть всі сил і навіть більше, щоб досягнути вершин.

Дмитро повернувся до Вінниці лише цією зимою. Тому офіційних ігор ще не проводив.  Але він згадує першу контрольну гру.

– Було досить приємно вдіти «біло-зелену» футболку та вийти на поле захищати емблему «Ниви». В цьому ж матчі, у Вишгороді проти місцевого «Діназу» я зумів і відзначитись. Емоції переповнювали: перша гра на такому серйозному для мене рівні – і відразу гол.

Тоді Дмитро не міг довго прийти до тями.

– Нещодавно я дивився на «Ниву» з трибун і радів забитим голам. А сьогодні вже й сам відзначився за найріднішу команду, – каже Дмитро Івашків. – Потрібно вірити в себе, багато працювати і ніколи не опускати руки. Це –найголовніше. Зараз я дуже щасливий знаходитись саме у «Ниві» і працювати з таким чудовим колективом, у рідному місті.

 

Читайте також: