«ДоброДій» перемагає чемпіонок країни

15 Грудня, 2022, 9:26

Матч вінничанок проти чинного чемпіона країни розпочався з рівної боротьби на майданчику СТК «Маленький Париж» у Чернівцях. Однак кілька вдалих розіграшів та ейсів вивели суперниць вперед – 15:21. Подолянки не змогли відігратися та віддали стартовий епізод матчу «Прометею» – 22:25.

Другий сет вийшов напруженим: волейболістки обох команд були максимально сконцентровані. Підопічні Юлії Якушевої змогли приборкати свої емоції у кінцівці та виграли сет – 26:24. У наступному Прометей» зумів одразу повести у рахунку (4:8 – 11:17) та завершив партію на свою користь – 20:25.

Четвертий сет був важливим і для Вінниці, і для Кам’янського: тай-брейк та шанс на продовження матчу або ж триочкова перемога у зустрічі. Більше пощастило команді Юлії Якушевої – 25:22. У вирішальному п’ятому сеті гравчині «ДоброДія» зібралися та доклали максимум зусиль аби здобути перемогу – 15:10 та 3:2.

«ДоброДій» перемагає чемпіонок країни

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Валерія Якушева. Вона набрала 32 очка.

У п’ятницю, 16 грудня, підопічні Юлії Якушевої гратимуть з «Алантою» (Дніпро). Початок – 19.00. Посилання на трансляцію зустрічі буде розміщене на нашому телеграмм-каналі: https://t.me/vin_ar.

Читайте також: