«Спогади тренера» Дмитра Мариненка

20 Березня, 2021, 10:10

Нечасто можна побачити, коли імениті спортсмени або тренери пишуть книги. Набагато частіше вони віддають цю почесну місію спортивним журналістам і письменникам. А ось відомий на весь світ вінницький тренер із шашок Дмитро Мариненко днями видав вже свою другу книгу (обсягом 200 сторінок) «Спогади тренера». Її наклад обмежений – лише півтисячі примірників. Перша книга Дмитра Сергійовича мала схожу назву «Роздуми тренера», але вона переважно була присвячена дніпропетровському періоду його роботи.

Побачила світ друга автобіографічна книга тренера Вінницької МДЮСШ № 6 Дмитра Мариненка

Дмитро Мариненко – наставник Вінницької МДЮСШ № 6 із величезним досвідом. Він народився у селі Рубань (Немирівський район) в 1959 році. Після навчання і роботи в Дніпропетровську із 2002 року проживає у Вінниці. За цей час виховав низку чемпіонів України, Європи і світу з шашок, за що отримав звання заслуженого тренера України.

Дмитро Сергійович й сам продовжує успішно виступати на змаганнях. Навіть незважаючи на те, що є людиною з особливими потребами. Багато разів він вигравав шашкові чемпіонати Європи і світу серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату, за що два роки тому отримав звання заслуженого майстра спорту України.

Побачила світ друга автобіографічна книга тренера Вінницької МДЮСШ № 6 Дмитра Мариненка

-В книзі «Спогади тренера» висвітлюється мій період роботи у Вінницькій ДЮСШ № 6 із 2002 по 2020 роки. Згадую про багатьох своїх відомих вихованців. У першу чергу про чемпіонів світу серед юнаків Дениса Шкатулу і Сергія Юрченка. А також про 12 моїх вихованців, які стали чемпіонами України. Ще про Олександра Крупка, який нині опікується вінницьким шашковим сайтом. В книзі є повчальні партії і позиції учнів, – розповів Дмитро Мариненко.

Назва нової книги сенсея шашкової гри є невипадковою.

-Як відомо, спогади – це мрія про минуле. Тому хочеться, щоб все це певною мірою повторилося, – додав пан Мариненко.

Побачила світ друга автобіографічна книга тренера Вінницької МДЮСШ № 6 Дмитра Мариненка

 

Читайте також: