,

Другі на «Кубку Заходу»

12 Жовтня, 2020, 9:38

Збірна Вінницької області посіла друге загальнокомандне місце у Всеукраїнському турнірі з ММА «Кубок Заходу» , що пройшов у Львові. Наші бійці здобули вісім золотих, стільки ж срібних і десять бронзових нагород. Переможцями згань стали спортсмени з Волині, на третьому місці – команда Закарпаття.

Загалом, на «Кубок Заходу» прибуло близько 400 спортсменів віком від десяти років і старше. Вони представляли Харківську , Житомирську , Волинську , Львівську , Івано – Франківську , Закарпатську , Київську та Вінницьку області.

Вінниччина виставила команду у складі 64 бійців. До складу збірної увійшли представники таких колективів: Вінницька обласна федерація Зендокай карате-до, СК « Цербер» (Ямпіль), – СК «Сапсан» (Чечельник), СК « Гепард» (Тульчин), СК «Будокай» ( Жмеринка).