Другий обласний тріумф футзалістів Орлівки

17 Березня, 2021, 10:19

У фінальному етапі чемпіонату області з футзалу серед аматорів взяли участь шість команд, відібраних за підсумками попередніх баталій. Змагання пройшли у Вінниці, в манежі «Колос». Їх організувала обласна асоціація футболу.

Фаворитом вважалася команда «Орлівка» (Гайсинський район), минулорічний переможець аналогічних змагань. Команда із однойменного села   розгромила ФК «Немирів» – 8:4 і «ГлаввДор» (Жмеринка) – 4:1. Її суперником у матчі за золоті нагороди став колектив «Дністер» (Серебрія, Могилів-Подільський район). На шляху до фіналу він здолав «Фенікс» (Тульчинський район) – 3:1 і ФК «Могилів-Подільський) – 7:3.

В поєдинку за третє місце  «ГлаввДор» (Жмеринка) переграв «Фенікс» (Тульчинський район) – 3:1.

Другий обласний тріумф футзалістів Орлівки

Вирішальний матч чемпіонату проходив в упертій  боротьбі. Але все ж відчувався дещо вищий клас «Орлівки», що нині посідає другу сходинку в чемпіонаті області із великого футболу (вища ліга). Колектив, який добре підготував тренер Віктор Росновський, обіграв «Дністер» із серйозною перевагою 8:3.

Другий обласний тріумф футзалістів Орлівки

-Задоволені виграшем чемпіонату. Якщо нашу минулорічну перемогу дехто називав сенсацією, то нинішня є закономірністю. Причому в нашій команді виступають виключно місцеві гравці, представники новоутвореного Гайсинського району, – прокоментував президент «Орлівки» Валерій Тригубенко.

Другий обласний тріумф футзалістів Орлівки

-Вдруге взяли участь у чемпіонаті області з футзалу, і знову виявилися на вершині. Ми контролювали перебіг подій в усіх поєдинках і закономірно показали стовідсотковий результат. Тепер прагнемо посісти перше місце й на чемпіонаті області із великого футболу. Там поборемося за золото із конкурентами з Козятину, – сказав капітан команди «Орлівка» Андрій Прибила.

Другий обласний тріумф футзалістів Орлівки

Команда в Орлівці була започаткована в 1995 році. Її взяв під свою опіку місцевий фермер Валерій Тригубенко, який із дитинства захоплювався футболом. Спочатку він був гравцем, і тренером, і спонсором.

Через десять років ФК «Орлівка» дебютувала в чемпіонаті області серед аматорів. В першій лізі сезону 2016/2017 років одразу стала чемпіоном і перейшла до вищої ліги. Там команда закріпилася, перемагаючи лідерів обласного аматорського футболу  із Вінниці, Тиврова, Козятина, Липовця, Немирова, Ладижина. Тепер ФК «Орлівка» прагне стати чемпіоном області із великого футболу, аби таким чином здобути путівку до чемпіонату України серед аматорів. Потенціал для цього у команди є.

Читайте також: