«Динамо» розгромило суперника з Франції з дублем Лєднєва

17 Липня, 2021, 17:35

Київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному зборі

Чемпіон України розгромив французький «Евіан». Значно відірватися від суперника кияни змогли ще в першому таймі, забивши три м’ячі. Дублем відзначився Богдан Лєднєв (на 2-ій та 27-ій хвилині), ще один гол на рахунку Владислава Ваната (на 17-ій хвилині).

Після перерви і серій замін «Динамо» втримало перевагу.

– Нам тут підбирають хороші спаринги. Просто вже трошки краще ноги почуваються, набираємо ігрові кондиції. Щоб підняти тонус завжди краще грати, ніж тренуватися. Вважаю, сьогодні був хороший спаринг», – прокоментував перемогу Богдан Лєднєв.

Нагадаємо, раніше на другому зборі кияни зіграли внічию з швейцарським «Серветтом» (1:1) і перемогли «Сьон» (2:0). В обидвох матчах ворота суперників пробив білорус Ілля Шкурін. За даними metaratings.by, орендований форвард виступатиме у складі киян протягом всього нового сезону.

По поверненні додому в першому матчі нового сезону УПЛ кияни зустрінуться з «Вересом». Поєдинок відбудеться в столиці першого серпня. Перший тур чемпіонату «Динамо» пропустить, оскільки суперник – донецький «Олімпік» знявся зі змагань.