Фізичними вправами варто займатися двічі на день

17 Квітня, 2021, 9:10

Академік (у галузі фізичного виховання та спорту), призер чемпіонатів світу серед майстрів із самбо та дзюдо Борис Максимчук нагадує, що людина є природним акумулятором. Також він пояснив, як потрібно заряджатися енергією – за допомогою фізичних вправ і не тільки.    

-Нам потрібно багато різних енергій, а саме, зовнішніх постачальників енергії – сонця, води, повітря, землі, їжі. А також одна з головних – це власне внутрішня енергія людини, яка виробляється у вигляді гормонів під час фізичної роботи, фізичної культури або спорту! Ще до внутрішніх можна віднести енергію емоцій, зазвичай позитивних, а іноді/часто негативних, які теж відіграють надзвичайно важливу мету в нашому житті.

Тому обов’язково потрібно засмагати на сонці, звичайно, в міру. Обов’язково необхідно якнайчастіше купатися в природних водоймах, які б вони не були, на вашу думку брудні. Обов’язково потрібно, як мінімум, годину в день ходити пішки на свіжому повітрі, бажано в лісі або біля річки. Варто ходити босоніж протягом усього року, хоча б 5 хвилин на тиждень взимку та 5 хвилин в день влітку. Необхідно їсти здорову природну їжу, навіть якщо ви не можете відмовитися від нездорової та неприродної.

Щодо внутрішньої енергії, то я б радив би займатися фізичними навантаженнями двічі на день або хоча б раз на день. Це можуть бути будь-які фізичні вправи. Зранку, наприклад, можна зробити інтенсивну зарядку протягом 10 хвилин або пройтися на роботу пішки. Ввечері на свій смак виберіть йогу, атлетичну гімнастику, біг, плавання, будь-що до душі!

Контролюйте свої емоції, бо потрібно бути в гарному емоційному стані. Фізичні вправи та енергії природи Вам у цьому теж допоможуть!

Читайте також: