Форум юних грацій

23 Лютого, 2021, 10:40

Калинівський технологічний коледж вкотре відкрив двері спортивного залу для юних гімнасток з різних куточків нашої країни. У м. Калинівка відбулись відкриті обласні змагання з художньої гімнастики. Це було свято краси та ніжності.

Форум юних грацій

Милі, граційні, витончені, проте сильні та цілеспрямовані дівчата намагались вибороти звання найсильнішої у своїх категоріях. Кожна з них викладалась на повну, щоб довести, що вона найсильніша, щоб показати всі свої вміння та навички.

Вінницький спортклуб «Прем’єра» в Калинівці представляли 32 гімнастки у різних вікових категоріях, які склали гідну конкуренцію іншим. Як повідомляють представники цього клубу, не у всіх все вдалося, не всі впоралися із хвилюванням та змогли бездоганно відпрацювати свою програму на килимі, проте в загальному заліку результат був досить хороший.

Форум юних грацій

Дівчата СК «Прем’єра» вибороли 10 перших місць, 9 других місць та 5 третіх. Дехто зупинився за крок до п’єдесталу посівши четверте та п’яте місце. Проте, за словами наставників, це не привід опускати руки, а ще одна можливість виконати роботу над помилками та ще більш цілеспрямовано та зосереджено працювати на тренуваннях.

Форум юних грацій

Назвемо чемпіонок зі СК «Прем’єра» На найвищу сходинку п’єдесталу піднялися: Кравчук Поліна (2013 р.н.), Ковальова Устина (2013 р.н.), Білодрай Валерія (2013 р.н.), Савіна Ліза (2013 р.н.), Єжкун Марія (2012 р.н.), Кватернюк Марія (2012 р.н.), Богданова Каріна (2012 р.н.),Постоловська Інга (2012 р.н.), Величко Злата (2011 р.н.), Севастьянова Поліна (2007 р.н.).

Форум юних грацій

Читайте також: