,

Голова федерації хокею області Володимир Давидюк: «Будемо тренуватися на роликових ковзанах»

28 Квітня, 2020, 15:49

26-е місце займає Україна в рейтингу хокейних збірних команд світу. Таке місце нашої льодової дружини віддала міжнародна федерація хокею, яка і формує даний рейтинг. Сусідня Білорусь в цьому списку займає 13-е місце, Польща 22-е, на один пункт вище за Україну опинилася Румунія, на три – Литва. Вгорі таблиці традиційно Канада і Росія.

Чи гідна наша країна свого місця в світовому хокейному «табелі про ранги» ми запитали у голови Вінницької обласної федерації хокею Володимира Давидюка.

– Володимире, 26-е місце – це нормально чи потрібно рости?

– Безумовно, потрібне зростання, але його можуть дати наступні покоління хокеїстів. Для цього потрібна робота дитячо-юнацьких шкіл. Тим, у свою чергу, потрібні умови. Перш за все – льодові майданчики. У нас у Вінниці льодовий палац в парку розморожений і виставлений на продаж. Закінчиться карантин, почнемо заняття в «Мегамоллі». Поки там майданчик не заморозять, будемо тренуватися на роликових ковзанах. Ось і всі наші умови.

хокей

У нас близько ста вихованців. Це хлопці у віці від п’яти до чотирнадцяти років.

– Тим не менш, хокейна школа «Патріот» кує кадри для національної хокею?

– Так. Наш вихованець Ілля Прусський входить до складу збірної U-16. Збірна команда цього віку гідно представляє країну на міжнародній арені. Один з двадцяти п’яти гравців команди наш вихованець. Хіба ми могли про таке подумати раніше?

– Скільки хлопців зараз у Вінниці навчаються азам гри не «для боягузів»?

– У нас близько сотні вихованців. Це хлопці у віці від п’яти до чотирнадцяти років. На жаль, займатися з хокеїстами старшими вже немає можливості. З наявних вікових груп формуємо команди, граємо, виступаємо…

Голова федерації хокею області Володимир Давидюк: «Будемо тренуватися на роликових ковзанах»

 

– Таким чином, підготовка хокейних кадрів триває, незважаючи на умови?

– Так, але сподіваємося на краще. Але це «краще» поки тільки розмови.

Читайте також: