Городківка дала бій Вінниці

25 Липня, 2021, 13:45

Напередодні у вінницькому спорткомплексі «Колос» пройшов чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків, дівчат і дорослих. Змагання пройшли за підтримки Департаменту гуманітарної політики Вінницької області і обласної федерації важкої атлетики.

Серед близько півсотні учасників були представники не лише вінницьких ДЮСШ № 5 і ДЮСШ «Колос». Але й 10 представників Городківської ОТГ , що біля Крижополя. Більше половини із них здобули чемпіонські нагороди в різних категоріях.

-До Вінниці приїхали десять наших штангістів не старше 17 років. Серед них – срібний призер чемпіонату України Максим Гижко, який у Вінниці також став чемпіоном. Перспективними є Назар і Владислав Татчини, які днями стали призерами всеукраїнських «колосівських» змагань «Хто ти, майбутній олімпієць?», – розповів тренер із важкої атлетики Городківської територіальної громади Олександр Рябенький.

Юні спортсмени боролися не лише за медалі, але й за спортивні розряди. Тренерам чемпіонат допомагав визначити рівень вихованців і сформувати групи напередодні початку навчального року

14-річна Карина Маргалець із Городківки зараз перемогла в чемпіонаті Вінниччини серед дівчат вагової категорії до 49 кг, а перед цим виграла Всеукраїнські змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?».

-У моїй вазі зараз суперниць не було. Але я намагалася показати якомога кращий результат. У ривку підняла 42 кг, у поштовху – 55 кг, – розповіла Карина Маргалець. – Важка атлетика мені дуже подобається, в майбутньому збираюся стати тренером із цього виду спорту. Також силові заняття допомагають мені покращити своє тіло, фігуру.

 

Читайте також: