У Вінниці фінішував Всеукраїнський дитячий Кубок «Льодового клубу» серед семи-восьмирічних хлопчаків. За перемогу змагалися вісім команд з Одеси, Києва, Харкова і міста над Бугом. У підсумку, вінницький ХК «Патріот»-1 посів третє місце. Він провів п’ять ігор, чотири із яких виграв. За вихід до фіналу вінничани поступилися «Морським вовкам» (Одеса) – 4:7, проте в поєдинку за бронзу «патріоти» переграли ХК «Київ»-1 з рахунком 2:1.

-Це не перші нагороди нашої команди на всеукраїнських турнірах. Ми постійно потрапляємо на п’єдестал пошани, – зазначив тренер вінничан Дмитро Дорошенко.

Наставник відзначив і другу команду клубу «Патріот». Окрім двох поразок у попередньому раунді, вона переграла другий склад ХК «Київ» – 5:0, другий склад «Морських вовків» – 3:2, але в матчі за п’яте місце поступилася основній команді «Київських бульдогів» – 4:5.

Також обласний центр приймав матчі чемпіонат України серед юнаків не старше чотирнадцяти років. На вінницький лід, окрім господарів, вийшли команди з Києва, Одеси та Білої Церкви. Подробиці – у сюжеті «Вінницької Арени».

Читайте також: