Інші види, Бокс, Бокс, веслувальний слалом, Кульова стрільба, Хокей на траві

Хто із вінничан увійшов до основи національних збірних з літніх олімпійських видів на 2021 рік

25 Січня, 2021, 10:20

Міністерство молоді та спорту затвердило склад національних збірних команд України з літніх олімпійських видів спорту на 2021 рік. Відповідний наказ опубліковано на його сайті.

Загалом вінничани представлені в основному складі дюжини національних збірних із літніх олімпійських видів спорту. Найбільше, 25 наших земляків, є в національній збірній команді із хокею на траві. 12 вінницьких спортсменів увійшло до збірної України з кульової стрільби, 8 – до національної команди із веслування на байдарках.

 

Бокс

Токарчук Олексій Андрійович (1996 року народження)

 

Важка атлетика

Кожакін Руслан Вячеславович (1995 р. н.)

Панова Ганна Олександрівна (1998 р. н.)

 

Велоспорт

Коваленко Надія Василівна (1993 р. н.). Маутенбайк

Сметанюк Олександр Олександрович (2003 р.н.). Трек

 

Веслувальний слалом

Дячук Олексій Олександрович (1996 р. н.)

Комар Валентин Валентинович (2003 р. н.)

Совко Сергій Костянтинович (2005 р. н.)

Федоренко Олександр Олексійович (2002 р. н.)

Добротворська Вікторія Вікторівна (1993 р. н.)

Омельчук Яна Олексіївна (2000 р. н.)

 

Волейбол

Данилов Денис Олегович (1991 р. н.)

Синиця Юрій Миколайович (1993 р. н.)

Канаєв Дмитро Геннадійович (1997 р. н.)

 

Веслування академічне

Васільєвих Михайло Володимирович (1999 р. н.)

Марчук Денис Вячеславович (2001 р. н.)

 

Веслування на байдарках

Беспалов Святослав Ігоревич (1995 р. н.)

Даниленко Дмитро Ігоревич (1996 р. н.)

Жовтюк Антон Леонідович (2001 р. н.)

Копистинський Роман Павлович (1984 р. н.)

Костишен Дмитро Вікторович (1997 р. н.)

Кравчук Сергій Вадимович (1998 р. н.)

Лахманов Денис Олександрович (1995 р. н.)

Петров Олег Олегович (2001 р. н.)

 

Легка атлетика

Адамчук Вадим Віталійович (1994 р. н.)

Краковецький Андрій Юрійович (2000 р. н.)

Жмур Олена Андріївна (2001 р. н.)

 

Стрибки на батуті

Чуприна Іван Андрійович (2002 р. н.)

Дейнега Ярослав Костянтинович (2005 р. н.)

 

Стрільба з лука

Лілевський Антон Володимирович (1989 р. н.)

 

Стрільба кульова

Даніленко Данило Вікторович (2002 р. н.)

Крепостняк Павло Русланович (1997 р. н.)

Мустафаєв Денис Юрійович (1972 р. н.)

Царьков Олег Сергійович (1988 р. н.)

Волошина Даря Сергіївна (1999 р. н.)

Василюк Людмила Олександрівна (1990 р. н.)

Гончарова Валентина Олегівна (1990 р. н.)

Лєбєдєва Ганна Олександрівна (1992 р. н.)

Огер Світлана Вікторівна (1995 р. н.)

Римська Дар’я Ігорівна (2003 р. н.)

Жученко Анастасія Юріївна (2003 р. н.)

Чайка Олеся Вікторівна (1991 р. н.)

 

Хокей на траві

Блудов Роман Вячеславович (1997 р. н.)

Бояковський Олексій Володимирович (1998 р. н.)

Гордєй Ярослав Васильовч (1983 р. н.)

Бєлозеров Олексій Павлович (1998 р. н.)

Дяченко Олександр Володимирович (1982 р. н.)

Дячук Сергій Юрійович (1990 р. н.)

Жмеренюк Володимир Васильович (2001 р. н.)

Калінчук Віталій Вадимович (1992 р. н.)

Коваленко Богдан Олександрович (1997 р. н.)

Коваль Сергій Олександрович (1994 р. н.)

Котюжинський Євген Сергійович (1993 р. н.)

Кошеленко Андрій Володимирович (1994 р. н.)

Лупа Дмитро Миколайович (1991 р. н.)

Мороз Юрій Олексійович (1987 р. н.)

Онофріюк Максим Сергійович (1980 р. н.)

Пазюк В’ячеслав Михайлович (1990 р. н.)

Поліщук Олег Володимирович (1984 р. н.)

Каплінський Володимир Олегович (2000 р. н.)

Гиренко Роман Андрійович (1998 р. н.)

Соломяний Олександр Михайлович (1998 р. н.)

Тихонюк Максим Олександрович (1996 р. н.)

Франков Олександр Анатолійович (1999 р. н.)

Шевчук Віталій Валентинович (1996 р. н.)

Швець Олександр Іванович (1997 р. н.)

Ясінський Михайло Михайлович (1989 р. н.)

Читайте також: