Ігор Коваль – голова дитячо-юнацької футбольної ліги

23 Жовтня, 2021, 18:13

На звітно-виборчій конференції дитячо-юнацької футбольної ліги області підбили підсумки за попередні чотири роки та обрали нового голову цієї громадської спілки. Вакантну посаду зайняв директор ОДЮСШ «Нива» (колишня ДЮСШ Блохіна-Бєланова-ред) Ігор Коваль. Його першим заступником став спеціаліст Вінницької обласної Асоціації футболу (ВОАФ) Олександр Сидорук, заступниками – відповідальний за розвиток дитячо-юнацького футболу у ВОАФ Віктор Коваленко і директор ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Тарлецький. Також обрали новий склад виконкому.

Ігор Коваль запевнив, що кардинальних змін у роботі ОДЮФЛ поки не буде. Наразі в першу чергу він вимагатиме привести у відповідність документацію колективних членів громадської спілки. Ігор Коваль збирається вислуховувати всі пропозиції і поступово вирішувати проблеми, які виникають.

-Я вже третій термін є членом виконкому ДЮФЛ України. Знаю, як працюють ДЮФЛ в різних регіонах. Збираюся використати цей досвід на новій посаді, – прокоментував він своє призначення.

Читайте також: