Легкоатлети із Мурованих Курилівців стали призерами Гімназіади України

13 Травня, 2021, 15:51

ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики відбулася 10-12 травня в Івано-Франківську. Змагалися юнаки 2004 року народження та молодші.

Стартували 25 команд регіонів України. П’ять спортсменів Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики (ВТФСТ “Колос”) представляли нашу область. Це учні Муровано-Куриловецької, двох Ямпільських і Дзигівської шкіл. В командному заліку Вінниччина посіла 12-е місце.

В особистому заліку дві медалі вибороли легкоатлети із Мурованих Курилівців, якими опікується відомий тренер Василь Мороз. Максим Лебедюк здобув золоту медаль у штовханні ядра (з результатом 16.28 метри). Йому лише забракло 22 сантиметри, аби виконати норматив кандидата у майстри спорту України. Тим часом Антон Нагорняк отримав срібло у метанні списа (із результатом 57.70 метри). Причому він виконав норматив І дорослого розряду.

«Колосівські» легкоатлети із Мурованих Курилівців стали призерами Гімназіади України

– Наш регіон представляли лише п’ять спортсменів, хоча було дозволено заявити 12. Тому місце в середині командного заліку не здивувало. Десятикласник Максим Лебедюк вже був призером України, цього року виграв зимовий чемпіонат країни. Штовханням ядра він займається майже чотири роки. Антон Нагорняк був чемпіоном України з легкоатлетичного десятиборства, а також із двоборства. Тепер він готується до нового чемпіонату країни із багатоборства, це його коронний вид, – розповів тренер Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики Василь Мороз.

Водночас тренер зауважив, що матеріальна база для метальників у Мурованих Курилівцях залишає бажати кращого. Відповідний спортивний інвентар і спортивна зала є, але остання не опалюється. Тому тренування із метань для підготовки спортсменів високого рівня там проводити складно.