«Кубок Бару» забрала Одеса

29 Вересня, 2021, 16:45

Фінішував відкритий турнір серед юнаків 2008 року народження та молодших «Кубок Бару». Він був присвячений 620-й річниці із дня заснування міста. Турнір підтримали адміністрація ДЮСШ “Колос” (Бар), Барська міська рада, Федерація баскетболу Вінницької області. Змагалися чотири команди: “PLAYMAKER” (Київ), “Балта-Сомик” (Балта, Одеська область), «ДіДіБао» (Кам’янець-Подільський, Хмельницької області) і збірна Вінницької області. Про це повідомляє федерація баскетболу Вінниччини.

Змагання проходили у цікавій боротьбі протягом трьох днів. В підсумку абсолютним переможцем із трьома перемогами стали юні баскетболісти з Одеської області. Друге місце посіла збірна Вінницької області (тренер – Ігор Голодюк). Бронза – у БК «ДіДіБао». Переможці та призери отримали кубки та медалі. Кращими кравцями турніру стали Дмитро Решетник («Балта-Сомик»), Олександр Приходько (збірна Вінницької області), Богдан Бойко (БК «ДіДіБао”), Микола Виходцев (PLAYMAKER).