Кубок Вінниці забрали кияни

28 Вересня, 2020, 9:47

Відбувся всеукраїнський турнір з хокею «Кубок Вінниці». У змаганнях взяли участь шість команд, а саме «Галицькі леви» з Новояворівська, столичні школи «Сокіл» і «Крижинка». При чому останні виставили на турнір відразу дві команди. Ще одним представником Західної України стала луцька «Спарта». У статусі господарів турніру виступав вінницький «Патріот».

Кубок Вінниці забрали кияни

Вік учасників не перевищував дванадцяти років. Грали команди за круговою схемою. Загалом, протягом двох ігрових днів відбулося тридцять матчів. В результаті, найбільше очків набрала київська «Крижинка», на другому місці – луцька «Спарта», на третьому – «Сокіл». В заключному матчі кияни були розгромлені ровесниками з «Патріоту». Рахунок зустрічі – 5:0. Втім, вінничани у підсумку лише шості.

Кубок Вінниці забрали кияни

– Головне у таких змаганнях – не результат, – стверджує голова Вінницької обласної федерації хокею Володимир Давидюк. – Ми намагаємося відродити хокей у нашій країні. Кубок Вінниці вже став традиційним турніром. Хлопці виходять на лід, грають. Це основне.

Кубок Вінниці забрали кияниКубок Вінниці забрали кияниКубок Вінниці забрали кияниКубок Вінниці забрали кияни

Читайте також: