Ладижин підкорює Британію і США

1 Лютого, 2021, 9:03

У Сполучених Штатах Америки завершились онлайн змагання серії А чемпіонату світу із бойових мистецтв “Martial arts World championship 2021”. У цих змаганнях Україну представляли спортсмени Ладижинського спортивного клубу “Сіндо”, Вінницької ДЮСШ “Інваспорт”, члени збірної команди України з тхеквондо WT (УОРА) Дарія Мигулько та Владислав Антонюк.

Ладижин підкорює Британію і США

За результатами у скарбничці української команди з паратхеквондо одне золото та одне срібло. У змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Дарія Мигулько стала вп’яте чемпіонкою світу, а Владислав Антонюк на цих змаганнях виборов срібну нагороду.

Ладижин підкорює Британію і США

Ще один міжнародний турнір з тхеквондо та паратхеквондо відбувся у Великий Британії “Virtual JC United Kingdom poomsae and para poomsae championship 2021”. Україну представляли пара-атлети Ладижинського спортивного клубу “Сіндо”, які здобули шість золотих нагород із шести можливих. Переможцями стали: Інна Трохименко, Ірина Коновал, Іванна Цапціна, Владислав Антоню, Оксана Мигулько та Оксана Мельник.

Ладижин підкорює Британію і США

За інформацією наставника спортивного клубу “Сіндо” Сергія Брушніцького

Читайте також: